Електросамокати – чому ж вони такі популярні


Ви пам’ятаєте свій дитячий самокат? Багато хто може згадати ці дво- або навіть триколісні пристрої з ностальгією. За останні кілька років вони знову стали популярними. В даний час електросамокати стали звичайним явищем у багатьох містах по всьому світу.

Електросамокат чудово підходить для коротких поїздок

Електросамокат чудово підходить для коротких поїздок

60% всіх поїздок по місту становлять менше двох кілометрів, причому 70% поїздок на короткі відстані здійснюються на автомобілі. Електросамокати ідеально підходять для коротких поїздок, а також доповнюють інші види транспорту, що робить їх ідеальним транспортним засобом.

Швидка доступність, легкість використання, невелика вага і наявність широкого асортименту моделей роблять електросамокат популярним транспортним засобом. Тепер ви можете попрощатися з полюванням на паркувальні місця і очікуванням прибуття таксі.

Зручно і без проблем

Зручно і без проблем

Електросамокат, звичайно, не може бути швидшим, ніж автомобіль на відкритій дорозі, але міські дороги рідко бувають чистими. Самокати дозволяють рухатись, легко обходячи людей і інші транспортні засоби, тому стояння у заторах в години пік може піти в минуле.

Портативність – ще одна особливість, яка робить електросамокати неймовірно популярними, особливо серед пасажирів. Ваше робоче місце настільки далеко, що вам все ще потрібно їхати на метро або автобусі?

Практичні електросамокати можна легко скласти, і вони досить легкі для того, щоб носити їх з собою всюди, де душа забажає, на відміну від електровелосипедів. Можливість взяти свій електросамокат в будь-яке місце також вирішує проблеми вандалізму або крадіжки

Екологічно чистий транспорт

Екологічно чистий транспорт

Оскільки криза зміни клімату стає все більш актуальним, все більше і більше людей шукають способи зменшити свій вуглецевий слід. Ви коли-небудь відчували себе винуватими в порожній машині або автобусі? Більшість автомобілів можуть перевозити до п’яти або більше осіб, але регулярно перевозять тільки одного або двох.

Автомобілі стають все важче, навіть найлегші важать більше 1000 кг, що майже в 100 разів перевищує вагу електросамоката. Це означає, що для їх переміщення потрібно більше палива.

Електросамокати при роботі виробляють нульові викиди, що робить їх набагато більш зеленою альтернативою автомобілів і мотоциклів на традиційному вуглецевому паливі. Той факт, що вони працюють на електриці, означає, що вам ніколи не доведеться турбуватися про контроль забруднення вашого міста.

Предыдущая Чи є можливість робити ставки на спорт
Следующий 3 причины почему вам стоит посетить магазин настольных игр и совершить выгодную покупку

Нет комментариев

Оставить комментарий