Естонія розробила план Захід – ЗМІ – Політика


Міністерство оборони Естонії розробило стратегію для західних країн.

Міністерство оборони Естонія підготував план військової стратегії західних країн, щоб протягом трьох років досягти перемоги України у війні з Росією.

Про те, що я пишу ERR.

Експерти вважають, що за планом усі протиріччя як у Брюсселі, так і у Вашингтоні будуть вирішені, а допомога в необхідному обсязі почне надходити до Києва найближчим часом.

“Головна теза – Захід не повинен боятися допомоги Україні у війні”, – йдеться в публікації.

Як пише ERR, документ адресований усім країнам-учасницям робочої групи Рамштайн і є своєрідним закликом показати, що шляхом консолідації зусиль західних країн для перемоги України потрібен дуже малий внесок.

Наприклад, ВВП усіх країн-учасниць робочої групи Rammstein становить 47 трильйонів євро, з яких лише 0,2% виділено на допомогу Україні. При цьому ВВП Росії оцінюється лише в 2 трильйони євро.

«Обсяги західної економіки в кілька десятків разів більші за російську. Тут різниця величезна. Проблема в тому, що Росія вже перейшла на шлях воєнної економіки, тобто у неї працює вже половина економіки. безпосередньо для цього, але це не так на Заході, я скажу, що вони ще не прокинулися», – сказав Калев Стойцеску, голова Державного комітету оборони Рійгікогу.

Країни Заходу потребують збільшення виробництва в оборонній промисловості, але приклад Естонії показує, що для запуску заводу з виробництва боєприпасів потрібно не менше двох років. Експерти вважають, що за належної політичної волі ці умови можна значно посилити як в Естонії, так і в усій Європі.

«Якби західний військово-промисловий сектор з початку війни отримав чіткий сигнал про те, що обсяги виробництва потрібно істотно збільшити, сьогодні це виглядало б зовсім інакше. Але політики вагалися, не давали довіри, а зараз це Одна з причин недостатнього обсягу виробництва.Але головна проблема полягає не в поточних обсягах виробництва, а в нерішучості західних союзників, і, на жаль, найбільшу роль тут відіграють США.Якби Вашингтон зараз зробив чіткі кроки, європейські країни б будьте рішучішими», – сказав Індрек Каннік, директор Міжнародного центру оборони та безпеки.

Наприклад, Естонія пообіцяла протягом чотирьох років надати Україні допомогу в розмірі 0,25% ВВП.

Нагадаємо вам про це Умеров запропонував створити міжнародну групу для виведення російських військ з України.

Читайте також:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Володимир Зеленський запросив Дональда Трампа в Україну
Следующий Зеленський заявив, що Україна домагається посередництва щодо звільнення захисників "Азовсталі".

Нет комментариев

Оставить комментарий