Генконсульство України в одному з міст Польщі відновило видачу паспортів: що відомо?


23 квітня паспорти не видавали, очікують додаткових уточнень.

Генеральне консульство Україна Люблін відновлює видачу паспортів для виїзду громадянам, які подали заяву до 23 квітня. Українці зможуть отримати документи після того, як їх доставлять до закладу.

Про це в коментарі Про це Укрінформу повідомив генеральний консул України в Любліні Олег Куц.

«Всі документи, подані на оформлення до 23 квітня, включно з готовими паспортами, тепер видаються всім. Багато громадян бояться, що заплатили гроші і не зможуть отримати документи. Ні, всі отримають паспорти», – наголосив Куц.

За його словами, 23 квітня в очікуванні додаткових роз’яснень паспорти не видавали, але з 24 квітня документи видаються в звичайному режимі.

Щодо оформлення проїзних документів – з 23 квітня, поки всі українські системи не будуть адаптовані до міжвідомчих угод, українські консульства за кордоном видають довідки про повернення.

“Ми не відмовляємося в наданні консульських послуг і діяльності, але ми просто тимчасово не можемо надавати такі консульські послуги”, – підкреслив Куц.

Генконсул пояснив: оскільки багато консульських послуг є автоматизованими та пов’язані з підключенням консульств до міжвідомчої інформаційної взаємодії, їх необхідно адаптувати до вимог, які регулює Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з окремих питань». Закону про військову службу, мобілізацію та військовий облік, який набирає чинності 18 травня.

Повідомляємо, що консульський округ Генерального консульства в Любліні охоплює Люблінське, Підкарпатське та Підляське воєводства східної України. В області немає філії Українського державного підприємства «Документ», яка від імені Української держави здійснює видачу закордонних паспортів, посвідчень особи та інших документів громадянам України, але такі філії є у ​​Варшаві, Кракові, Вроцлаві. і Гданськ.

Нагадаємо, що з 23 квітня ц.р Українські консульства припинили обслуговування чоловіків призовного віку. Тепер вони можуть Вам просто потрібно оформити документи, які дають змогу повернутися в Україну.

У ЄС відреагували на припинення надання консульських послуг українцям за кордоном і наголосили, що “прийняли” це рішення Києва. Однак Комісія не сказала, підтримує вона це чи ні.

▶ Переглянути фільм можна на YouTube-каналі ТСН за посиланням: ОБМЕЖЕННЯ КОНСУЛЬСЬКОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ОСІБ! Юрист детально відповів, як це буде працювати

Читайте також:

Підпишіться на наші канали на Телеграма І Viber.


Зазначив: ТСН

Предыдущая Зеленський анонсував ATACMS для України зі США
Следующий Справа Коломойського: ЄСПЛ почав розглядати скарги адвокатів щодо порушення прав бізнесмена

Нет комментариев

Оставить комментарий