гостра реакція адвоката, новини 1+1


За словами Ростислава Кравця, зниження призовного віку може вплинути на українську армію після війни.

Юрист Ростислав Кравець розкритикував закон про зниження призовного віку, який напередодні підписав Володимир Зеленський.

Про те, що я пишу УНІАН.

«Знизили вік до 25 років. Не під час воєнного стану, а взагалі. Що воно робить? Ця значно менша кількість проходитиме строкову службу, яку ми незабаром називатимемо основною службою. Але зміна імен нічого не змінить. Навпаки, гірше буде, якщо говорити про майбутнє. Якщо ми говоримо про воєнний стан, ми говоримо про те, що зараз відбувається в Україні. Ми хочемо, щоб люди за 25 місяць готували і кудись відправляли. Але чи правильний це підхід з точки зору військової підготовки та розуміння подій», – зазначив адвокат.

Він також заявив, що місяця навчання таким призовникам не вистачить, щоб навчити їх усім тонкощам війни.

«Їх там місяць готуватимуть і відправлятимуть. Чи означає це, що для підготовки до війни достатньо місяця? Військовослужбовців роками готують у спеціальних військових закладах, щоб людина могла не лише стріляти, а й бути психологічно підготовленою», – сказав Кравець.

«Чи є інформація, скільки молодих людей фізично нездатні виконувати бойові завдання в Збройних Силах? А чи уявляють люди, які творять ці закони, що відбувається на фронті? Як працює командування, як розподіляються ресурси на фронті», – додав він.

НагадаємоУ травні 2023 року Верховна Рада підтримала рішення про зниження мобілізаційного віку з 27 до 25 років.

Читайте найважливіші новини дня:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Конференція з відновлення справедливості для України в Гаазі: що відомо про її результати
Следующий Порошенко заявив, що хоче знову балотуватися в президенти

Нет комментариев

Оставить комментарий