Графіки відключення електроенергії для населення: Укренерго визначило умови їх використання


У міру збільшення дефіциту електроенергія населенню буде відключена.

В “Укренерго” не виключають повернення погодинних відключень електроенергії для населення через руйнування об’єктів української енергетичної інфраструктури внаслідок ударів Росії. У разі значних дефіцитів електроенергії будуть введені графіки відключень.

Про те, що заявив він Президент правління НЕК “Укренерго” Володимир Кудрицький на брифінгу “Стан української енергосистеми після п’ятого масованого ракетно-безпілотного обстрілу росіян”.

«Якщо дефіцит в енергосистемі зростає і стає безперервним протягом доби, то в такій ситуації використовується інший графік – графік погодинних відключень, коли Укренерго вводить ліміт споживання для кожного регіону, а обленерго розподіляє на кожного споживача», – сказав Кудрицький.

Він додав, що запроваджених останніми днями обмежень на електропостачання промислових об’єктів може бути недостатньо для покриття дефіциту електроенергії.

За словами Кудрицького, Україна імпортує електроенергію лише вдень, тому що цілодобово отримати екстрену допомогу з інших країн немає можливості. Тому промислове освітлення вимикають на ніч, щоб зменшити навантаження та зберегти баланс в електромережі.

Нагадаємо, 8 травня Росія атакувала енергетичні об’єкти в кількох регіонах. Серйозно пошкоджено обладнання трьох теплоелектростанцій ДТЕК.

Читайте найважливіші новини дня:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Наступ Росії на Харківщині – Зеленський назвав план РФ і завдання ЗСУ
Следующий ЗСУ збили російський Су-25 у Донецькій області – Генштаб – новини 1+1

Нет комментариев

Оставить комментарий