хто отримає виплату – Україна


Міністерство освіти і науки України планує змінити розмір стипендій для студентів.

Міністерство освіти хоче скасувати стипендії у розмірі 2 тис. грн і запровадити виплати, які повністю покривають потреби студентів, зокрема навчання та проживання.

Подробиці в інтерв’ю повідомив заступник міністра освіти Михайло Вінницький NV.ua.

Виплату 1700 і 2000 грн з 2024 року для громадян, які навчаються у вишах, він назвав популізмом, оскільки, за його словами, студенти не живуть на ці гроші, а скоріше це для них «приємний бонус».

«Ми змінимо цю систему. Зараз стипендії залишаться за державними потребами та 100% покриттям освіти та згодою на перше гарантоване робоче місце і мені потрібна ця стипендія. Більше того, вона буде збільшена до нормальної суми, на яку можна вижити», – сказав чиновник.

Вінніцький зазначив, що премія не є функцією стипендії. Він також підкреслив, що плата за гуртожиток прив’язана до стипендій, тому будівлі виглядають жахливо.

Нагадаємо, раніше Михайло Вінницький повідомляв, що Міністерство освіти і науки планує скасувати стипендії студентам, які виїхали за кордон. У міністерстві вважають, що потрібно платити українцям, які будуть розвивати країну.

Читайте також:

Підпишіться на наші канали на Телеграма І Viber.


Зазначив: ТСН

Предыдущая Відповів офіцер Легіону Свободи – новини 1+1
Следующий Зеленський розповів про дані Головного управління розвідки про плани РФ і скорочення ОПК окупантів

Нет комментариев

Оставить комментарий