І продуктами, і співом, і добрим словом: в одному з терцентрів соціального обслуговування у Покровській громаді продовжують надавати допомогу тим, хто її потребує |


Щодня по продуктові й продовольчі набори сюди приходять понад 150 внутрішньо переміщених осіб і близько 50 місцевих мешканців. Сьогодні завітала й переселенка з Маріуполя Надія. Жінка мешкає в громаді від травня. Каже: люди тут — великої душі.

«Перший раз отримали тут продукти й засоби особистої гігієни. Сьогодні знову звернулись до центру й нам знову не відмовили — зібрали для нас продуктовий набір. Хочу відмітити тутешніх людей, як доброзичливих і чуттєвих до чужої біди. Ми відчули тут справжню підтримку», — ділиться враженнями Надія Жмайло.

Із початком війни, каже директорка терцентру соціального обслуговування Наталія Даниленко, підопічних побільшало.

«Крім обслуговування наших підопічних, яких на сьогоднішній день 400 осіб, у нас ще ВПО, яких понад 2 тисячі. У нас надаються соцпослуги, догляд вдома, денне перебування, соцадаптація, психологічна підтримка, безоплатна правова допомога, оформлення групи інвалідності тощо. Дуже широкий спектр роботи», — розповідає жінка.

Соцпрацівники центру самотужки фасують набори для підопічних. Їх передають адресно чи видають у центрі. За потреби допомагають людям зробити закупи, приготувати вдома їжу, поприбирати, сплатити за комунальні послуги, або ж просто поговорити.

Окрім того, при центрі соціального обслуговування працюють кілька гуртків. Є групові заняття для людей з інвалідністю. А також хор, до якого вже доєдналось кілька переселенців. Всі гуртки та допомога тут — безкоштовні.

Источник: Дніпропетровська обласна рада https://oblrada.dp.gov.ua/

Предыдущая Безкоштовна ІТ-освіта для українців: Мінцифра запускає новий проєкт для навчання |
Следующий 6 програм грантів: держава запустила новий проєкт в «Дія». |

Нет комментариев

Оставить комментарий