Ігнат прокоментував потужну атаку на Київ – як відомо – Україну


Сили ППО за ніч знищили 35 безпілотників

Росіяни знову атакують Україну. Ситуація залишається напруженою, зокрема ймовірність звільнення Калібера.

Про це під час телемарафону розповів диктор Повітряних Сил Збройних Сил України Юрій Ігнат.

За його словами, противник продовжує застосовувати різні види озброєння.

“Скільки ракет “Кінжал” було випущено і скільки знищено, ми повідомимо пізніше. Те ж саме стосується і крилатих ракет”, – сказав Ігнат.

Він додав, що за ніч сили ППО знищили 35 безпілотників.

“Були використані різні засоби, які могли використовувати наші захисники. Практично над усією територією нашої країни запускали безпілотники, які летіли в різних напрямках. Типовий обстріл, спочатку смертники, потім ракети. Так робили минулого року, коли били по критичній інфраструктурі. Це було не так вже й багато”, – сказав він. Спочатку прийшли смертники, потім ракети, ворог накопичує ракети, але й витрачає їх», – додає спікер.

Наприклад, нещодавно ворог випустив 90 ракет повітряного базування.

“Приблизно таку кількість вони можуть зібрати за весь місяць. Це всі ракети, як нам повідомили в Головному управлінні розвідки. На жаль, у противника багато ракет. Про кількість кожного типу треба говорити окремо”, – йдеться в повідомленні. . .

Незважаючи на те, що ворог накопичує ресурси, він їх також витрачає.

“Останнім часом було використано 90 ракет повітряного базування. Загалом приблизно стільки можна зібрати за місяць. Тобто всі ракети, як нам повідомили в Головному управлінні розвідки. На жаль, у противника багато ракет. .Треба обговорювати чисельність кожного типу окремо», – підсумував він.

Нагадаємо, сьогодні вранці, 2 січня, Київ знаходиться під руїнами Масований ракетний удар Росії. Країна-терорист обстрілює столицю надзвуковими аеробалістичними ракетами “Кінжал”.

Читайте також:


Зазначив: ТСН

Предыдущая РФ обстріляла Харків із С-300 і кинджалів – 41 постраждалий ТСН новини 1+1
Следующий РФ двома хвилями атакувала південь України безпілотниками – скільки цілей збила ППО (фото)

Нет комментариев

Оставить комментарий