Історія кохання маріупольських прикордонників, які потрапили в полон


Зараз пара мріє бути разом.

Волинські прикордонники – Аліна та Ілля – пережили понад двадцять місяців розлуки і нарешті разом. У лютому 2022 року несли службу в Маріуполі. Тоді вони майже одразу потрапили в полон і не мали жодних звісток один про одного. Півроку Аліна провела в полоні. Відтоді я чекаю коханого звідти.

Про це йдеться в сюжеті кореспондента ТСН Тетяни Хоміч.

Прикордонники зустрілися після майже 2 років розлуки

Про свою долю в полоні прикордонники Аліна та Ілля не знали.

«Я її багато разів ховав у цьому місці, бо не мав про неї жодної інформації, — розповідає прикордонник Ілля Музика.

Аліна та Ілля

Аліна нагадує про той довгоочікуваний телефонний дзвінок. Вона просто відпочивала після служби. Жінка відразу кинулася до нареченого. Ці години в дорозі, як і обидва, здавалися вічністю.

Війна застала подружжя в Маріуполі

Про цю зустріч закохані мріяли майже два роки. Так сталося, що велика війна застала подружжя в Маріуполі. Вони обидва виконували обов’язки кінологів-прикордонників та перевіряли вантажі в порту. Потім там почалося все пекло.

«Нас почали обстрілювати з мінометів, артилерії та авіації. Я змушена була залишитися в 36-й бригаді, а хлопці залишилися в своїй частині», – згадує Аліна Паніна.

Відтоді вони не бачилися. І лише через два дні вдалося додзвонитися. Як згодом виявилося, це був останній раз перед полоном. Молодята пообіцяли один одному, що виживуть попри все. Послідували довгі місяці полону. Приїхавши в Оленівку, Аліні вдалося дізнатися від колег, що тут знаходиться Ілля. Це означає, що він живий. Чоловік нічого не знав про свою кохану. Але думки про неї та його родину врятували його.

«Це мене дуже мотивувало. А по-друге, я дуже вірив у Бога», – розповідає Ілля.

Аліна та Ілля

Закохані мріють бути разом

Через півроку Аліну змінили. Ілля ще був у полоні. І лише в січні цього року, під час наймасштабнішого обміну полоненими, чоловік теж нарешті повернувся додому.

Там, у Маріуполі, вони втратили двох собак, з якими служили, – Соню та Джессі. Собаки не раз рятували життя під час обстрілів. Аліна повернулася до служби після повернення з полону. Тепер у нього новий помічник – Челсі. Ілля ще на реабілітації і вже шукає друга.

Соня і Джессі

Зараз, як кажуть закохані, головне бути разом і допомогти один одному якомога швидше забути жахи минулого.

Згадаймо, як психологи допомагають бійцям ЗСУ на фронті та чому фахівцям теж важко.

Читайте також:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Пріоритетом Зеленський назвав виробництво безпілотників далекої дії
Следующий Зеленський поговорив із президентом Фінляндії Нііністом

Нет комментариев

Оставить комментарий