«Івасик Телесик» у музичному варіанті: дніпровська Філармонія представила прем’єру казкової вистави для дітей і дорослих |


Стародавня легенда розповідає про першого бандуриста та чудову музику, яка виконувалася на цьому надзвичайному інструменті.

Музику виконують тріо бандуристок «Етніка»: Вероніка Тупицька, Ольга Білова, Вікторія Кучер. Режисер вистави – Іван Шепелєв, народний артист України.

«Мало хто знає, що добре відома всім нам українська казочка про Івасика Телесика спочатку мала саме музичний варіант! Маленькі глядачі можуть почути та відчути, як плескалася річечка, по якій плив на човнику маленький Івасик Телесик, та як кликала його голосом відьма-змія», – розповідає директор Дніпропетровської обласної філармонії ім. Л.Б. Когана Олександр Хасапов.

Після прем‘єри глядачі залюбки поділилися враженнями:

«Подивилася на одному диханні. Жанр казки розрахований на певну вікову категорію, але відвідати виставу варто не лише малятам, а й дорослим. Мені було дуже цікаво», – розповіла мешканка Дніпра Вікторія.

Ознайомитися з репертуаром можна на сайті Філармонії:

https://philharmonic.com.ua/

!_IMG_4906 !_IMG_4916 !_IMG_4922 !_IMG_4937 20220724120956_IMG_4894 20220724120959_IMG_4897

 

Источник: Дніпропетровська обласна рада https://oblrada.dp.gov.ua/

Предыдущая Близько 250 ракетних снарядів випустили по Нікопольському району – про ситуацію за тиждень розповів Микола Лукашук |
Следующий Евакуація до закордонних клінік – для кого і як відбувається? |

Нет комментариев

Оставить комментарий