Кабінет міністрів офіційно відкликав скандальний закон про мобілізацію – Україна


Кабінет міністрів офіційно відкликав скандальний закон про мобілізацію - Україна

Після серйозних дискусій у Раді Кабінет міністрів відкликав мобілізаційний законопроект.

Антиконституційний законопроект “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення окремих питань мобілізації, військового обліку та військової служби” знято з розгляду.

Про це стало відомо з картки рахунку сайт Верховної Ради.

Як відомо, 11 січня Кабінет міністрів провів позапланове онлайн-засідання і відкликав свій законопроект №10378 про вдосконалення мобілізації.

«Будь-який розробник може відкликати (законопроект – ред.) до того, як комітет (парламенту – ред.) прийме рішення, тому що розробник – уряд і уряд його відкличе», – повідомило джерело «Української правди».

Наразі відомо, що Кабінет міністрів планує доопрацювати законопроєкт, змінити скандальні, неконституційні норми та подати проект на розгляд Ради. Наразі чиновники працюють над доопрацюванням проекту та мають подати новий документ найближчим часом.

Нагадаємо, цьому передувала широка дискусія в Раді навколо скандального законопроєкту про оновлення мобілізаційного процесу. За результатами обговорення було вирішено повернути законопроєкт на доопрацювання, повідомив голова Верховної Ради Руслан Стефанчук. У свою чергу голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія додав, що деякі положення документу прямо порушують права людини, а деякі сформульовані не оптимально.

Читайте також:

Підпишіться на наші канали на Телеграма І Viber.


Зазначив: ТСН

Предыдущая У Карпатах зник французький мандрівник
Следующий Мобілізація та телефонування смартфоном: чи обов’язково громадянину мати гаджети, інтернет та електронну пошту?

Нет комментариев

Оставить комментарий