“Канцлер провалився”: експерти пояснили, чому Шольц посміявся з України через Тельця


Поведінку канцлера Німеччини назвали ганебною.

Поведінка канцлера Німеччини Олаф Шольцколи він публічно висміяв Україну за її запит на ракети Taurus, пояснили психологи та політики.

Про те, що я пишу Німецьке видання BILD.

Зокрема, генсек опозиційної ХДС Карст Ліннеманн вважає поведінку Шольца ганебною.

«Це абсолютно ганебно, що канцлер хихикає і кепкує з України. Канцлер, що сміється, ображає людей, які воювали в Україні за своє життя та нашу свободу», – зазначив політик.

А психолог і письменник Торстен Гавенер сказав, що канцлер переживав стрес і намагався зняти його сміхом.

«Шольц сміється не тому, що висміює інших, а тому, що перебуває в стані стресу і сумнівів. Сміх – це захисна маска, яка дозволяє зменшити або зняти напругу в такій ситуації», – зазначила психолог.

Німецький бізнес-тренер і експерт з мови тіла Крістіан Галвез сказав, що канцлер, якого всі вважали врівноваженим, зазнав невдачі.

«Шольц вважається обережним, точним, врівноваженим, розсудливим, формалістичним і аналітичним, але такі люди орієнтуються на відстань, а не на близькість. А зустрічі з громадянами передбачають тісне спілкування та екстравертну поведінку, що викликає невпевненість і стрес. Спонтанний, неконтрольований розряд напруги відбувається внаслідок «Багато людей це знають із повсякденного життя: раптом сміються на похоронах чи в інших невизначених ситуаціях», — каже бізнес-тренер.

Нагадаємо вам про цеОлаф Шольц він брутально висміяв вимогу України про ракети Taurus.

«Є зброя, яку можна доставити лише за умови контролю над усім, що з нею відбувається. І тут не можна дискутувати, як між друзями: «Ти мені не віриш?» Звичайно, я довіряю своєму другові, але я б не почав роздавати всім всю зброю», – сказав Шольц і засміявся.

Оглядач Bild Юліан Левеніч назвав відповідь Шольца “несмачним жартом на рахунок українців”.

Читайте також:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Зеленський про обмін усіх полонених на всіх – можливо, в одному випадку
Следующий Зеленський заявив, що зупиняє Путіна від ядерного удару по Україні

Нет комментариев

Оставить комментарий