Коли ворогують поляк і українець, виграє Москва – Політика


Дмитро Ярош пояснив, як вирішити проблему на польсько-українському кордоні.

Командир Української добровольчої армії та колишній лідер Правого сектору Дмитро Вегетаріанська Він підкреслив, що блокаду польськими селянами пунктів пропуску на кордоні з Україною “влаштував ворог Москви”. Тому ми не повинні керуватися емоціями, а повинні пам’ятати про спільне та дружнє майбутнє країн.

Про це він написав на своєму сайті в Facebook.

«Так. Дуже неприємно і боляче, коли дружня країна, яка за останні роки стільки зробила для України, не може контролювати московську агентуру та її бидло… Страшно і гірко, коли польські рагуляни розкидають по землі українське зерно. і вигукують антиукраїнські гасла… Ми все розуміємо, що все, що зараз відбувається, організовано ворогом Москви, тому не будемо гратися з ним, розпалюючи ворожнечу між польським і українським народами.Ми всі добре пам’ятаємо: коли поляк і українець разом ворогують,тоді виграє Москва!Тому тримайтеся подалі від емоцій!Майбутнє Польщі та України -спільне і дружнє.Нам потрібен потужний Балто-Чорноморський військово-політичний союз.Це запорука майбутнього наших держав і народів…», – йдеться в його посланні.

Нагадаємо, з ранку 21 лютого ц.р у шести напрямках від прикордонного переходу з Польщею фермери досі блокують рух вантажівок.

Президент Республіки Польща Анджей Дуда відреагував на ситуацію на польсько-українському кордоні та вказав винного.

Читайте також найважливіші новини дня:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Зеленський анонсував нові безпекові домовленості з партнерами
Следующий Закон про мобілізацію - друге читання відбудеться 6 березня. Новини ТСН 1+1 - Polityka

Нет комментариев

Оставить комментарий