Колишньому заступнику міністра оборони України загрожує до 8 років в’язниці – справу передано до суду


Згідно з висновком судово-економічної експертизи, збитки становлять 11,2 млн грн надвидатків Міністерства оборони України та 692 тис. злотих. грн витрат на матеріально-технічне забезпечення Збройних Сил України.

До суду скеровано обвинувальний акт щодо колишнього заступника міністра оборони України В’ячеслава Шаповалова, який завдав державі багатомільйонної шкоди, закуповуючи продовольство для армії.

Про те, що повідомили у прес-службі Державного бюро розслідувань.

Як встановлено в ході підготовчого провадження, з грудня 2020 року по січень 2021 року начальник відомства Міноборони підписав договори на закупівлю послуг з організації харчування для Збройних Сил України на 2021 рік. Тоді за наказом заступника Міністра Національної оборони незаконно укладав додаткові договори з постачальниками, згідно з якими транспортування продукції та своєчасне поповнення аварійних продовольчих запасів Збройних Сил України перестало бути обов’язком підприємців.

Внаслідок таких дій ЗСУ довелося самостійно возити продовольство, залучати особовий склад і техніку, витрачати додаткові бюджетні кошти. Згідно з висновком судово-економічної експертизи, збитки становлять 11,2 млн грн надвидатків Міністерства оборони України та 692 тис. злотих. грн витрат на матеріально-технічне забезпечення Збройних Сил України.

“Колишньому заступнику міністра оборони інкримінують перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України (ст. 114-1 ч. 1 КК України) та зловживання владою та службовим становищем (ст. 28 ч. 2 ст. 364 КК України, ч. 2. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 8 років», – йдеться у повідомленні.

Читайте також найважливіші новини дня:

Також ДБР повідомило, що партнер В’ячеслава Шаповалова, колишній начальник Департаменту держзакупівель і матеріального забезпечення Міноборони України Богдан Хмельницький вже отримав вирок суду.

Нагадаємо, у січні 2023 року внаслідок скандалу із закупівлею продуктів для армії втратили директор департаменту закупівель Міноборони Богдан Хмельницький та заступник міністра оборони В’ячеслав Шаповалов. позиції.

Читайте також:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Ракетний обстріл Львова 29 грудня
Следующий Зеленський про обстріли – повернемо війну в Росію

Нет комментариев

Оставить комментарий