Командувач Київської області пояснив створення нових блокпостів


За словами Руслана Олійника, з 28 грудня по 6 січня в області проводитимуться протидиверсійні та охоронні заходи.

УВІМКНЕНО Київська область будуть вжиті протидиверсійні та охоронні заходи. Вони будуть здійснюватися за дорученням начальника Київської ОВА Руслана Кравченка за погодженням з військовим командуванням.

Метою цих заходів є виявлення та попередження пересування диверсійно-розвідувальних груп, екстремістів, терористів, осіб, які перебувають у розшуку, контрабанди зброї, боєприпасів та вибухових речовин. Про те, що в інтерв’ю ТСН.ua – сказав командувач Київської області підполковник Руслан Олійник.

“Планується також виконання завдань з перевірки та огляду майна і транспортних засобів на блокпостах. Для цього в області будуть проводитися протидиверсійні заходи”, – пояснив він.

За словами Олійника, з 28 грудня по 6 січня в Київській області будуть проводитися контрдиверсійні та охоронні заходи.

Відповідаючи на запитання, чи правда, що протягом цього часу будуть шукати осіб, які ухиляються від мобілізації, командувач Київської області підкреслив, що пошуково-фільтраційна діяльність спрямована на всіх порушників закону.

«Події стосуються не лише мешканців Києва та Київської області. Наразі ці області є транзитною зоною, через яку переміщуються жителі всієї України. Тому в рамках фільтраційних заходів ми обробляємо оперативну інформацію, проводимо спільні заходи з Нац. Поліція України, СБУ Ці заходи не містять того вузького ефекту, якого ми хочемо досягти – це комплекс завдань у сфері безпеки», – підсумував Руслан Олійник.

Нагадаємо, голова Національної поліції України Іван Виховський заявив: Чи випише поліція повістку до TCC?.

Читайте також:


Зазначив: ТСН

Предыдущая пояснення коменданта Київської області - новини 1+1 - ТСН Ексклюзив
Следующий «Треба готуватися»: Жданов попередив, коли Росія зможе здійснити другий масований удар

Нет комментариев

Оставить комментарий