Командувач Повітряних сил заявив, що посилить авіацію Збройних сил України


Микола Онічук розповів про посилення можливостей української ударної авіації.

Вражає Повітряні сили Генерал-лейтенант Микола Олещук повністю підтримує позицію Командувача Сухопутних військ генерал-полковника Олександра Сирського щодо посилення можливостей ударної авіації для забезпечення наступальних і оборонних дій Збройних Сил України.

Про це Микола Олещук він написав на вашому каналі Telegram.

“Зазначу, що Військово-повітряні сили розглядали і розглядають різні авіаційні платформи для зміцнення та подальшого розвитку бойової авіації України. Сьогодні в пріоритеті, безумовно, розробка F-16, на який українські льотчики вже переучуються. Але це не так”, – сказав він. Наші спеціалісти також вивчають інші можливості підвищення бойового потенціалу авіації, загалом, щодня я перебуваю в постійному контакті з командувачем Сухопутних військ ЗС України, командирами військових угруповань, і ми робимо все забезпечити максимально можливий захист військ від ударів авіації противника на різних напрямках», – підкреслив він.

Олещек додав, що сьогодні у ВПС є чотири основні типи бойових літаків, але вони будуть поступово замінюватися західною технікою.

Командувач Повітряних Сил Збройних Сил України також наголосив, що Україна не виключає будь-якої допомоги з боку партнерів у вигляді багатоцільової авіації, штурмовиків та вертольотів. Незважаючи на те, що освоєння кожного нового типу літального апарату є складним і швидким процесом.

“Звичайно, ми не зможемо відразу відмовитися від експлуатації радянських літаків. Тому разом з F-16 літатиме в небі і МіГ-29. Не виключено, що бойові можливості Су-24М підвищаться”. бомбардувальники будуть посилені Mirage-2000D, а штурмовики Су-25 – A-10 Thunderbolt II.

«Якось ми спілкувалися з генерал-полковником Олександром Сирським, перспективні напрямки подальшої роботи у сфері розвитку та зміцнення авіаційної складової Повітряних Сил і військової авіації Сухопутних військ. І ми робимо все, щоб наші солдати були захищені з повітря і щоб ворог відчував потужний кулак ударної авіації», – підсумував він Микола Олещук.

Нагадаємо, Командувач Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-полковник Олександр Сирський підкреслив, що Україні для бойових дій потрібно більше військової авіації, наприклад американського штурмовика А-10 для підтримки піхоти та авіації, яка може стріляти крилатими ракетами великої дальності.

Читайте також найважливіші новини дня:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Зеленський зазначив, що, говорячи про гарантії з Румунією, вони взяли за приклад угоду з Великою Британією.
Следующий 14 січня Зеленський озвучив ще одну хорошу новину щодо ППО

Нет комментариев

Оставить комментарий