Коментар голови Дніпропетровської обласної ради Миколи Лукашука про ситуацію в області станом на 18:30 |


«В області маємо повністю контрольовану ситуацію. Атак ворога чи перетину кордонів російською армією не зафіксовано.

Наразі на Дніпропетровщині вся інфраструктура функціонує. Запаси ліків, харчів, пального є в необхідній кількості. Тому працюємо далі, зберігаємо спокій і не піддаємося паніці.

В‘їзди та виїзди з міста — відкриті, дороги проїзні. Курсують евакуаційні потяги, поліція разом з рятувальниками допомагають людям на залізничному вокзалі. Тому бажаючі виїхати з Дніпропетровщини мають таку можливість.Головне — планувати свої поїздки заздалегідь.

Сьогодні в місті кілька разів вмикалися сирени. Була загроза атаки з повітря. Тому я вкотре закликаю мешканців області: коли чуєте сигнал тривоги — йдіть до укриття.

Також інформую, що ми провели консультації з очільником Павлограда Анатолієм Вершиною. До міста надходитиме гуманітарна допомога, яка потім направлятиметься до Волновахи і інших населених пунктів. Детально інформуватиму про хід справ. Вдячний всім представникам органів місцевого самоврядування за готовність допомогти і єдину позицію стосовно цього питання. В громадах продовжується збір підписів за закриття неба над Україною. Робота триває», — розповів Микола Лукашук.

 https://youtu.be/YMXqsr3jroQ

 

 

Источник: Дніпропетровська обласна рада https://oblrada.dp.gov.ua/

Автор публикации

Комментарии: 1Публикации: 3215Регистрация: 23-10-2016
Предыдущая Про колапс на вокзалі, скасування штрафів за несплату «комуналки» й інформаційну війну |
Следующий Красивый букет с доставкой – залог положительных эмоций

Нет комментариев

Оставить комментарий