Кулеба пояснив, чому в України немає “плану Б” на випадок припинення підтримки Заходу


Кулеба посилався на можливе послаблення підтримки України Заходом.

Голова МЗС Дмитро Кулеба заявив, що Україна вірить у реалізацію “плану А”, який передбачає військову підтримку західних країн, тому альтернативи “плану Б”, якщо він завершиться, немає.

Про це він заявив в інтерв’ю американському телебаченню. CNN.

На запитання, чи є в України «план Б» на випадок, якщо Захід скоротить військову підтримку, Кулеба відповів: «У нас немає «плану Б». Ми впевнені в «плані А».

«Україна завжди буде боротися з наявними ресурсами. І, як правильно сказав Генеральний секретар, те, що дається Україні, не є благодійністю. Це інвестиція в оборону НАТО, а також у захист добробуту американського народу. ” – додав.

Кулеба пояснив, що в разі «теоретичної перемоги» РФ в Україні «у інших лідерів світу виникне спокуса наслідувати приклад Росії», і це вимагатиме від США «набагато вищої ціни».

“Ті, хто у своїх зовнішньополітичних розрахунках вважає, що Путін не наважиться напасти на країну НАТО, якщо він побачить, що він може досягти успіху в Україні, роблять величезну помилку і повинні змінити роботу”, – сказав міністр.

Він зазначив, що ціна для інших країн у майбутньому буде вищою, якщо ми зараз припинимо підтримку України. «І тому ми віримо в план А, ми працюємо над планом А і ми його реалізуємо», – підсумував він.

Нагадаємо, раніше про це заявив верховний представник ЄС із закордонних справ Жозеп Боррель Російська Федерація відповість за свої військові злочини в Україні.

Більш того, ми повідомляли про це раніше Президент Словаччини закликав передати зброю Україні.

Читайте також:

Підпишіться на наші канали на Телеграма І Viber.
Зазначив: ТСН

Предыдущая Аналітики ISW пояснили, навіщо це потрібно Росії - 1+1, новини ТСН - Україна
Следующий "Росія значно слабша за СРСР": Кулеба апелював до західних союзників переконливими цифрами

Нет комментариев

Оставить комментарий