Лікар розповів правду про перші дні війни в Маріуполі: «Вони зрозуміли, що нас оточують»


Combat Medic розповідає про перші дні повномасштабної війни в Маріуполі.

Ми всі чудово розуміли, що з кожним днем ​​у Маріуполі нас все більше оточують, але намагалися не панікувати.

Про це в ексклюзивному інтерв’ю ТСН.UA розповіла старший бойовий медик 36-ї окремої бригади морської піхоти Руслана Нуца.

«Навіть мама подзвонила і запитала, що там відбувається. Я кажу: «Мамо, все добре, ми тримаємося, я скоро буду вдома». але Я вже зрозумів, що ні, додому не повернуся, я залишуся в Маріуполі. Пам’ятаю, писав братові, що один відсоток зі ста, що я повернуся додому живим. Я йому вже сказала, що ти будеш старшим у сім’ї, піклуйся про свою маму, піклуйся про нашу сім’ю. Він сказав: «Ні, все буде добре», – згадує лікар.

Руслана каже, що була абсолютно впевнена, що більше ніколи не буде добре.

«Але одного дня я це зроблю міститься в одному відсотку. Коли я повернувся додому, він сказав мені ці слова. Я дякую Богу, що я вдома і знову бачу свою маму. Вона тримала мене в полоні, не давала впасти духом – мама і брат», – розповіла Руслана.

Руслана Нуццо / Фото. ТСН.ua

Каже, поранених було стільки, що їх неможливо згадати.

«Я пам’ятаю деякі моменти – я вперше постраждав, але це було до повного масштабу. Виявилося, що він мій друг. Ми разом пройшли курс для молодих воїнів… Щодня їх було по 10, постраждалих могло бути більшеі це як конвеєр – одна за одною. Одному допоміг хтось новий там. Ми зробили, що могли, а потім була лікарня», – розповів лікар.

За словами Руслани, в їх бункері була не лише 36-та бригада, а й маріупольський 555-й госпіталь, Нацгвардія, міліція, а також 56-та бригада і 17-та танкова.

«Хоч ми всі чудово розуміли всю ситуацію, ми не говорили один з одним про те, що ми всі помремо, все було так погано. Ні, навпаки, ми жартували, сміялися, підтримували, ми намагалися якось відволіктися і не думати про те, де ми зараз насправді. Розмова на абсолютно різні теми. Були випадки, коли ти спілкувався і справді забував, де ти насправді. І коли він летить десь поруч, ти раптом виходиш зі стану спокою і знову розумієш, де ти», – каже Руслана.

Переглянути відео можна на YouTube-каналі ТСН за посиланням Шансів повернутися додому живим майже не було! Дивіться інтерв’ю з медиком 36-ї бригади

Читайте також:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Ремонт iPhone: Что делать, если экран разбился?
Следующий Зеленський повідомив про кількість ракет і безпілотників, запущених РФ по Україні з початку року

Нет комментариев

Оставить комментарий