Мер Марцінків назвав брехнею повідомлення РФ про “удар” по армії в Івано-Франківську


ППО знищила всі безпілотники.

Вранці 18 квітня російські пропагандисти повідомили – нібито Івано-Франківськ Під час ранкової атаки безпілотники били по військових об’єктах. Місцева влада спростовує повідомлення російських ЗМІ та називає їх брехнею.

Про це в ефірі Радіо Свобода заявив він міського голови Руслан Марцінків.

За його словами, повідомлення кремлівських ЗМІ не відповідають дійсності. Марцінков підкреслив, що ціллю російських атак є критична інфраструктура. Проте всі безпілотники були знищені силами ППО.

«Сьогодні ворог намагається скористатися панікою. Те, що вони написали, не відповідає дійсності. Це неправда. Є певні речі, які я не можу сказати, тому що це може зашкодити нашій інфраструктурі… Тож атаки стосувалися критичної інфраструктури. “Я теж. Хочу сказати, що всі цілі були збиті, але, на жаль, була аварія… Це призвело до вогню і диму”, – сказав Марцінків.

Нагадаємо, вранці російські пропагандистські ЗМІ повідомили про нібито успішні атаки БПЛА в Карпатському регіоні. Зокрема для складів в Івано-Франківську.

Нагадаємо, вранці 18 квітня ц.р в Івано-Франківську стався вибух під час рейду. У небі над регіоном були задіяні сили ППО.

Про це повідомляє OVA Російська Федерація атакувала Івано-Франківську область із застосуванням безпілотників. Цілями окупантів стали об’єкти критичної інфраструктури

Читайте також:

Підпишіться на наші канали на Телеграма І Viber.


Зазначив: ТСН

Предыдущая Зеленський заявив, що РФ знищила теплоенергетику України, АЕС під загрозою
Следующий Зеленський назвав Світовому банку три пріоритети для України

Нет комментариев

Оставить комментарий