Меркурій не ретроградний: що не можна робити в цей період


26 квітня 2024 року Меркурій не буде ретроградним.

Хоча кінець ретроградного Меркурія можна вважати позитивною подією, є певні речі, яких можна уникнути, щоб мінімізувати можливі негативні наслідки. Ось декілька порад:

  1. Не поспішайте, приймаючи важливі рішення: Незважаючи на те, що ретроградний Меркурій завершився, це все ще може бути періодом відновлення комунікаційних процесів. Уникайте поспішного прийняття важливих рішень, таких як укладання контрактів або укладення нових контрактів, доки ви не відчуєте себе абсолютно ясним і впевненим.

  2. Не запускайте нові проекти, не подумавши: перш ніж почати щось нове, дайте собі час проаналізувати та спланувати. Виправте будь-які можливі невідповідності та переконайтеся, що ви готові почати заново.

  3. Уникайте конфліктів і суперечок: Після завершення ретроградного Меркурія намагайтеся уникати конфліктів і суперечок, особливо в сфері спілкування. Наберіться терпіння і прийміть інші погляди.

  4. Не покладайтеся лише на зовнішні джерела інформації: Важливо залишатися критичним до інформації, отриманої після закінчення ретроградного Меркурія. Перевірте та перевірте факти, перш ніж діяти на основі отриманої інформації.

  5. Не забувайте про самопізнання та внутрішню роботу: Навіть після завершення ретроградного Меркурія продовжуйте звертати увагу на власні думки, емоції та потреби. Поглиблюйте знання про себе та працюйте над своїм внутрішнім розвитком.

Загалом, слід пам’ятати, що закінчення ретроградного Меркурія – це лише початок нового етапу, а не кінець усіх можливих проблем. Будьте стримані, прислухайтеся до свого серця та знайте, які дії можуть бути найбільш конструктивними для вас у певному контексті.

Астрологія, тарологія, нумерологія, ворожіння, передбачення, мольфарство, екстрасенсорика не є точними науками і передбачення не завжди точні на 100%. Інформація часто носить розважальний характер, тому сприймати її не варто серйозно, а лише як ймовірність подій, які може створити будь-яка людина, якщо у неї вистачить сили духу та натхнення змінити своє життя на краще.

Нагадаємо це раніше Таролог передбачив ситуацію на фронті.

Читайте також:

Підпишіться на наші канали на Телеграма І Viber.


Зазначив: ТСН

Предыдущая Зеленський спілкувався з Джеффрісом – той запросив його в Україну
Следующий Боєць "Азову" розповів про гострі проблеми української армії - Ексклюзив ТСН

Нет комментариев

Оставить комментарий