Микола Лукашук розповів про ситуацію в області за минулий тиждень |


Голова Дніпропетровської обласної ради зазначив, що з понеділка російські окупаційні війська випустили по області сім ракет, шість з яких знешкодили сили ППО. Таким чином, приблизна кількість ракет, які ворог випустив по Дніпропетровщині за весь час війни, становить близько ста сімдесяти.

«Щоденні обстріли протягом цього тижня призвели до пошкодження близько півтора десятки будівель, серед яких – і житлові будинки, і господарчі споруди, і навчальні заклади. Здебільшого це об’єкти у Криворізькому районі, адже саме він від початку повномасштабного вторгнення російських окупаційних військ в Україну найчастіше піддається обстрілам», — уточнив Микола Лукашук.

Також голова облради повідомив, що протягом тижня ворог також неодноразово обстрілював поля Дніпропетровщини: 

«Нині в Україні тривають жнива, в нашій області фермери працюють у всіх семи районах. Тобто росія, обстрілюючи поля із врожаєм, свідомо створює загрозу продовольчій безпеці не лише для нашої держави, а й для інших країн». 

Микола Лукашук зазначив, що з понеділка в області зросла кількість ВПО приблизно на 3,5 тисячі осіб. Станом на цю хвилину на Дніпропетровщині проживає 284 тисячі зареєстрованих переселенців. Всі вони, за словами очільника облради, забезпечені житлом, продуктами харчування, медикаментами та речами першої необхідності.

«Зазначу, що Дніпропетровщина нині є лідером серед областей України за кількістю працевлаштованих медичних працівників, які вимушено переїхали до інших регіонів – це 460 осіб», — підсумував Микола Лукашук.

Источник: Дніпропетровська обласна рада https://oblrada.dp.gov.ua/

Предыдущая Росія знищує українську мову на окупованих територіях |
Следующий Повітряне командування «Схід» відзначає шосту річницю створення з‘єднання |

Нет комментариев

Оставить комментарий