Микола Лукашук відвідав центр психічного здоров’я та медичної реабілітації у Кам’янському 


 

Кам’янський центр психічного здоров’я та медичної реабілітації облаштували за програмою співфінансування міського та обласного бюджетів. Там зробили реконструкцію та ремонти на 59,5 млн грн й закупили медобладнання на 8 мільйонів.

 

«Дякую міському голові Кам’янського Андрію Білоусову за співпрацю! Він одним з перших відгукнувся та підтримав нашу з головою Дніпропетровської ОВА ініціативу щодо створення потужного реабілітаційного кластеру. Завдяки нашій ефективної співдії маємо прекрасний результат! Моя особиста позиція, депутатського корпусу, голови військової адміністрації – реабілітація для воїнів має бути доступною та якісною! Їхня соціалізація, повернення до нормального життя – пріоритетна задача. У цьому – наша вдячність захисникам, захисницям й належна турбота про них», – розказав голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

 

Поранені можуть пройти тут медичне обстеження, фізіотерапію, займатися реабілітаційною гімнастикою, отримати психологічну, опікунську допомогу і не тільки.

 

«Серед різноманітних обладнань, що використовуються для реабілітації, ми маємо сучасні апарати для фізіотерапії та відновлення рухової активності. Вони допомагають зміцнити м’язи, відновити координацію. Оснащені також й сучасними комп’ютерними технологіями зі спеціальним програмним забезпеченням для відновлення когнітивних функцій. Вони сприяють поліпшенню пам’яті, уваги, концентрації та інших когнітивних процесів, що допомагає пацієнтам відновити покращити якість життя. Центр повністю забезпечений спеціалістами та фахівцями з реабілітації», – поділилася Лариса Полюлях – генеральна директорка медзакладу.

 

Це перший із шести подібних реабілітаційних центрів, які плануємо відкрити ще й у Дніпрі, Кривому Розі, Павлограді. Деякі з них з’являться в області до кінця цього року, інші – до середини 2024-го.

 

Источник: oblrada.dp.gov.ua

Предыдущая Підприємниця з Дніпропетровщини виграла грант від держави на розвиток свого бізнесу. 
Следующий Дніпропетровські спортсмени представили область на трьох турнірах з бадмінтону.

Нет комментариев

Оставить комментарий