Міноборони сертифікувало перший жіночий бронежилет: фото – Україна


Міністерство оборони сертифікувало перший бронежилет для військовослужбовців-жінок.

В Україні з’явився перший сертифікований бронежилет для військовослужбовців. Він має вигнуту броню, звужені плечі та розкльошений край.

Про це сказав головний спеціаліст Центрального управління розвитку та матеріального забезпечення Збройних Сил України Олександр Шарко.

Бронежилет українського виробництва. Його розробила українська компанія Armor. Зразок був затверджений після двох етапів випробувань. Після першого етапу польових досліджень бронежилет модифікували з урахуванням будови жіночого тіла.

«Оскільки у жінок вужчі плечі і, навпаки, ширший таз, ніж у чоловіків, працювати зі зброєю в «чоловічому» варіанті бронежилета для військовослужбовців було некомфортно», – зазначив Олександр Шарко.

Жіночий бронежилет / Фото. Міністерство оборони України

Крім того, в «жіночому» варіанті для комфорту передбачена вигнута назовні броненакладка.

В іншому бронежилет, який в залежності від розмірів і комплектації важить від 10,5 кілограмів, нічим не відрізняється від бронежилетів загальної зброї, прийнятих раніше.

Після сертифікації жилет став доступним для централізованих закупівель. Міністерство національної оборони розраховує на закупівлю цієї продукції Генштабом. Далі Міноборони розроблятиме обсяги та переліки закупівель.

За закупівлю “жіночих” бронежилетів відповідатиме “Державний логістичний оператор”.

Жіночий бронежилет / Фото. Міністерство оборони України

Нагадаємо, восени відбулося випробування жіночих бронежилетів. Засоби індивідуального захисту були випробувані під час виконання навчально-бойових завдань, що дозволило максимально наблизити умови використання нової «брони» до бойових. Це експериментальне носіння було проведено вдруге в жовтні, врахувавши побажання жінок за результатами першого тесту. Щоб захисницям було легше працювати зі зброєю, виробники врахували антропометричні дані жінки.

Читайте найважливіші новини дня:

Підпишіться на наші канали на Телеграма І Viber.


Зазначив: ТСН

Предыдущая Україна виконала ще одну вимогу МВФ - про що ми говоримо - Гроші
Следующий Нардеп назвав корупційний ризик - Україна

Нет комментариев

Оставить комментарий