Мирні переговори з Росією 2022 – заява Арестовича – Україна


Арестович розповів про мирні переговори в Стамбулі.

Колишній скандальний радник канцелярії президента Олексій Арестович заявив, що мирні переговори в Стамбулі є хорошим варіантом для України припинити війну. Він стверджує, що РФ була готова вивести війська з усіх регіонів, крім Криму.

Ось про що він говорить він сказав на своєму YouTube-каналі.

“Мій вердикт такий: Стамбульський мирний договір був ідеальним. За всю історію російсько-українських відносин ми не могли знайти нічого кращого. Більш того, вони закрили великі “чорні діри” в “Мінську-1 і Мінську-2”. “. Також говорили про повне відведення російських військ, навіть до кордонів лютого 2022 року, але повне. Але була умова – нейтральний статус. Вони також були готові обговорювати статус Криму. Путін, звичайно, бреше і перекручує, але він сказав, що «незалежний ніхто не може бути, не пробував». Коли він каже, що його метою була демілітаризація та денацифікація, це правда. Путін не розуміє, чому ми відмовилися від будь-яких бонусів», – сказав Арестович.

Арестович вважає, що наразі Росія не погодиться на повернення окупованих українських територій навіть під час мирних переговорів.

«Кожна наступна пропозиція від Путіна буде гіршою. А потім наш президент приїжджає в Давос і прямо каже: «Йди до біса, ти тварина», — каже Арестович.

Колишній радник ОП зазначив, що зараз буде затяжна війна.

Нагадаємо, нещодавно Олексій Арестович в інтерв’ю російській опозиційній журналістці Юлії Латиніній заявив, що після укладення миру Україна і Росія повинні подати позов до країн Заходу.

Читайте також:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Зеленський очолив штаб після Давосу 17 січня – про що йшлося, відео
Следующий Зеленський відреагував на заяву Трампа про припинення війни в Україні

Нет комментариев

Оставить комментарий