«Місяць у наметах і на фронт!»: в армії заявили, що навчальні центри саботують навчання мобілізованих


За даними армії, навчальні центри випускають 800-900 бійців на рік замість чотирьох тисяч.

Більшість пунктів призовної підготовки в Україні корумповані, там ніхто не хоче працювати, багато саботують навчальний процес.

Про це в ексклюзивному інтерв’ю ТСН.UA розповів колишній боєць “Азову”, боєць 3-ї ОМСБр та викладач Військово-командної школи. Полковник Євген Коновалець з позивним «Мактавіш».

«Багато людей у ​​навчальних центрах саботують навчальний процес. Це означає, що зараз ми всі бачимо, що ми відправляємо новобранців за кордон на навчання у Велику Британію, Німеччину тощо, думаючи, що це просто для того, щоб швидше підготувати кадри», – каже військовий.

За його словами, все це можна зробити на території України. Проте наші тренувальні центри, які можуть випускати чотири тисячі підготовлених гравців на рік, закінчує лише 800-900 осіб.

«Це означає, що весь навчальний центр, велика кафедра зі своїм штатом інструкторів, не може належним чином виконувати свої обов’язки з підготовки людей. Також потрібно відправляти людей за кордон, щоб отримати певний досвід. Ми можемо зробити це самостійно, на своєму рівні. «Те, про що я вже говорив: залучення деяких досвідчених людей на передовій до цих навчальних центрів», — сказав Мактавіш.

Більш того, це необхідно змінити радянську систему підхід до навчання в центрах, – каже військовий.

«Тому що там досі вчать, переважно за старими книгами. Наприклад, наступаючи з фронту з технікою мало не з криком «ура». Людей вчать тому, що вже не працює. Цього робити не потрібно. Ми просто витрачаємо час на речі, які нам не потрібні. Треба дійсно міняти навчальний процес, бо система радянська. Прижився, тримається і тільки росте. Всі говорять про частини, бригади, хто де воює, а всі забувають про частини, які дають нам нових людей. Все корумповано, ніхто не хоче там працювати і дуже часто саботують навчальний процес», – зазначив військовий.

За його словами, в деяких ситуаціях буває так військові не мають дозволуінструкція до проведення занять.

«І ви стикаєтеся з тим, що у вас є група людей, яких потрібно навчити, і з розумінням того, що ви не зможете цього зробити. Ці люди просто через місяць підуть у частину, посидівши в наметах на полігоні і без досвіду, без навичок, вони можуть загинути буквально за тиждень. Це величезна проблема», — каже Мактавіш.

Переглянути відео можна на YouTube-каналі ТСН за посиланням Солдат 3-ї ОМСБр «МАКТАВІШ»: Ми все одно програємо і це треба визнати! Кожен день вирішальний!

Читайте також:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Помер видатний дослідник злочинів комуністичного режиму Роман Круцік
Следующий Обстріл Херсона 24 грудня – Зеленський відреагував і перерахував наслідки

Нет комментариев

Оставить комментарий