Міжнародний день медичної сестри: на Дніпропетровщині привітали працівниць обласних лікарень


З нагоди професійного свята голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук нагородив цінними подарунками медсестер області.

«Без вихідних, без відпочинку, в умовах постійної напруги — так сьогодні працюють наші медичні сестри.

Не шкодуючи зусиль, вони завжди намагаються розрадити своїх пацієнтів і полегшити їхній біль, оберігаючи найцінніше — життя людини.
Вони щодня бачать хвороби, розпач, смуток, зневіру. Але попри це завжди допомагають здолати недуги, знаходять в собі сили підтримувати пацієнтів і дарувати надію на те, що все обов‘язково буде добре.
Чуйність, відданість та професіоналізм українських медсестер повертають людям віру у власні сили. Без наших жінок та дівчат робота лікарень була б неможливою.

Спасибі кожній медичній сестрі за те, що їхні плечі витримують всю покладену на них професією відповідальність!», — сказав Микола Лукашук.

«Ми дуже раді привітанню з професійним святом. Особливо зараз, під час війни, це дуже підняло настрій. Дякуємо за увагу й теплі слова», — зазначила медпрацівниця Ірина.

!IMG_1157 !IMG_1204 !IMG_1211 !IMG_1222 !IMG_1271

Предыдущая Голова Дніпропетровської обласної ради виступив на засіданні Сеймику Нижньосілезького воєводства
Следующий Засудження збройної агресії рф, додаткове фінансування сил територіальної оборони і нова відзнака: вперше за час повномасштабної війни в обласній раді відбулась сесія.

Нет комментариев

Оставить комментарий