Мобілізація українців у Польщі – важливу заяву оприлюднило Міністерство закордонних справ РП – Світ


Польща готова навчати українців, які проживають у цій країні.

Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський заявив, що його країна може підготувати підрозділ громадян України, які проживають у Польщі та підлягають призову до української армії. На його думку, це буде ефективніше, ніж відправляти в Україну польських інструкторів.

Про це він сказав 31 травня під час візиту до Праги, пише польське видання RAR.

Сікорський взяв участь у неформальній зустрічі міністрів закордонних справ країн НАТО. Він зазначив, що Польща готова навчати українців, які проживають у цій країні та підлягають призову.

«Польща розглянула прохання України про навчання, але ми дійшли висновку, що було б безпечніше та ефективніше навчати український підрозділ, сформований у Польщі з українців, які підлягають призову до української армії, і що це було б просто ефективнішим способом допомоги Україні, – сказав Сікорський.

Польські видання також пишуть, що їхня країна готова підписати з Україною безпекову угоду.

За словами голови польської дипломатії, переговори в Празі наблизили нас до прийняття важливих рішень, зокрема: «посилення меседжу щодо майбутнього членства України в Альянсі та створення механізму фінансової підтримки оборони України в розмірі приблизно $40 млрд на рік. Сполучені Штати мають внести половину цієї суми.

Нагадаємо, у Польщі журнал PAR двічі повідомляв, що “в країні триває часткова мобілізація для введення військ в Україну”. ЗМІ та офіційна влада вже заявили про кібератаку з Росії.

Читайте також:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Росія використовувала 1000 ракет, безпілотників і космічних кораблів на тиждень
Следующий Зеленський заявив, що частина зброї надходить до Росії через Китай

Нет комментариев

Оставить комментарий