Мобілізація в Україні – думка Юлії Тимошенко про новий закон – Україна


Політика такий підхід обурив.

Безперечно, питання закону про мобілізацію є найбільш актуальним для мільйонів українців. За словами Юлії Тимошенко, представлений урядом варіант є неприйнятним.

Вона про це говорить він сказав у відеозверненні на своїй сторінці у Facebook.

«Найбільша наша цінність – люди»

Як зазначає Тимошенко, такий варіант є несправедливим, неефективним і не відповідає Конституції. Це неминуче призведе до протилежних задекларованим намірів.

“Я визнаю, що ми чекали зовсім іншого плану, який єдиний може забезпечити перемогу України. Не можна брати на фронт 25-річну молодь і напівсліпих інвалідів, а при цьому не можна мобілізувати силовиків з податкової Не можна планувати мобілізацію жінок і не пускати на фронт підготовлених і досвідчених добровольців старше 60 років, каже вона.

Тимошенко вважає, що не можна карати 5 роками позбавлення волі за непроходження медогляду та обмежувати права за першу неявку до військкомату в той час, коли “злодії”, корупціонери святкують мільйонники весілля.

«Неможливо діяти з кількістю потенційно мобілізованих плюс-мінус 50 тис., і неможливо не передбачити хоча б півроку законодавчої підготовки для всіх призовників», – стверджує Тимошенко.

Мобілізація під час війни, каже він, неминуча, інакше не виграєш. Хлопцям, які два роки захищають нашу країну, варто відпочити.

«Але мобілізація має бути справедливою. І його правила мають бути чіткими. Не можна просто хапати людей і заганяти в окопи, як це робить ворог. Бо ми не вони. Тому що з таким підходом ми точно програємо. Хоча б тому, що їх так багато, ми можемо перемогти терористів, для яких людське життя нічого не варте, лише воюючи за принципом «найвища цінність – це наші люди», – зауважує політик.

Нагадаємо, в Україні планується посилити мобілізацію та внести зміни в методику призову до армії. Закон № 10378 «Про удосконалення військового мобілізації та обліку».

Читайте також:


Зазначив: ТСН

Предыдущая у Швеції обговорюють збільшення виробничих потужностей - новини 1+1 - Світ
Следующий чого не можна робити, новини ТСН, 1+1 - Астрологія

Нет комментариев

Оставить комментарий