Мобілізація в Україні – в чому проблема плану Зеленського – Україна


Є проблеми, які потрібно вирішувати.

Війна передбачає необхідність все рахувати. Справа в тому, що з мобілізованих доводиться постійно брати гроші.

Про це під час телемарафону сказав радник голови ОПУ Михайло Подоляк.

Війна – це математика

Як наголосив Подоляк, війна – це не абстракція, це психологія і навіть математика. Треба все порахувати. Тому, щоб отримати ефективне забезпечення одного мобілізованого, враховуючи ту війну, яку ми маємо сьогодні, тип і кількість боєприпасів, які він має отримати, потрібно плюс п’ять платників податків.

“Це економічне питання, треба брати гроші. Це безперервний процес, це не те, що ти один раз взяв гроші і не потребуєш подальшого фінансування. І тому, звичайно, це все має бути збалансовано”, – зазначив Подоляк. .

Президент про це говорить: які проблеми потрібно вирішувати, чому така сума, більша чи менша, на що ми збираємо кошти. І тому це має запропонувати Рада міністрів.

«І далі: які економічні чи партнерські компоненти дозволять нам профінансувати цю програму додатковими 550 млрд злотих. Але не забувайте про інвестиційні програми у військове виробництво, це теж гроші», – підсумував радник ОПУ.

Раніше повідомлялося, що в Україні ведуться переговори про мобілізацію. І не тільки в суспільстві, а й у Ставці Головнокомандувача. Тривають дискусії щодо необхідної кількості людей на фронті, але остаточне рішення ухвалять у Верховній Раді.

Читайте також:


Зазначив: ТСН

Предыдущая На окупованих територіях бракує водіїв громадського транспорту: у чому причина?
Следующий Драфт Доджер змінив стать і втік за кордон - Україну

Нет комментариев

Оставить комментарий