Могилівська громада отримала п’ять багатофункціональних тракторів


Сучасні трактори прибули на Дніпропетровщину завдяки співпраці з нашими партнерами з Південної Кореї.

«Три місяці техніка йшла з Південної Кореї автомобільними та морськими шляхами, подолавши 9 тисяч кілометрів. Дякую нашим корейським друзям за ефективну взаємодію», — сказав народний депутат, голова міжпарламентської групи дружби Україна — Південна Корея Дмитро Припутень.

Сучасна техніка має зручне управління на електроніці.

«Ці трактори багатофункціональні. Можуть орати, сіяти, зрошувати. Важливо, що ними легко керувати. У нас працює трактористка, то навіть вона з легкістю може справлятися з цими машинами», — сказав працівник Могилівської громади Вадим.

Окрім самої техніки, громада отримала й додаткову комплектацію ковшів та клешень. А також — комплекти запасних частин для тракторів. Тож вони стануть у нагоді й при виконанні різноманітних комунальних робіт. Клешні, наприклад, піднімають півтори тонни, з легкістю переносячи стовбури дерев, що дуже зручно при заготівлі дров. Окрім цього, за допомогою спецкомплектації вони допоможуть й розчищати та посипати дороги, ліквідувати наслідки негоди і не тільки.

«У Могилівській громаді була велика потреба у якісній техніці. Щира подяка народному депутату Дмитру Припутню, нашому послу Дмитру Пономаренку, міжпарламентській групі дружби Україна — Південна Корея та корейській компанії «LS MTRON LTD» за їхню підтримку. Спільними зусиллями будуємо шлях до Перемоги і зміцнюємо наші громади!», — сказав голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

Источник: oblrada.dp.gov.ua

Предыдущая Желаю здоровья, уважаемые украинцы, украинки!
Следующий В рамках плана Президента Украины Владимира Зеленского

Нет комментариев

Оставить комментарий