Молодь, лідерство, перспективи: до Дня студента в обласній раді провели інтерактивний круглий стіл.


 

У заході взяли участь студенти Дніпровської політехніки та вищого профучилища поліграфії та інформаційних технологій. Юнакам і дівчатам розказали про роботу обласної ради, депутатського корпусу, органів місцевого самоврядування. Також вони виконали практичне завдання — формували бюджет обласної ради, вчилися розподіляти кошти на нову програму агро-промислового комплексу.Потім голосували у сесійній залі. Всі ці молоді люди мають лідерські якості, тож організатори заходу сподіваються, що таке знайомство сприятиме їхньому майбутньому працевлаштуванню в обласну раду чи прагненню стати депутатом місцевих рад.

 

«Ми у захваті! Було цікаво!Змогли на практиці зрозуміти, як все відбувається. Визначати пріоритети,розуміти, куди слід виділяти кошти перешочергово — це насправді непрості рішення», — поділився студент Дніпровської політехніки Олег.

 

Також зі студентами поспілкувалася онлайн Ксенія Улитовська — представниця органів місцевого самоврядування Дніпропетровщини при Європейському комітеті. Вона працює в офісі — представництві нашого регіону у Брюсселі. Ксенія розповіла про можливість стажування для молоді при Європарламенті за відповідними програмами.

 

«Якщо є бажання — можете звертатися до нас, ми будемо працювати разом з нашими представниками у Брюсселі, щоб допомогти реалізувати цю ініціативу. Ми раді виходити на міжнародні майданчики, аби підтримувати молодь у її прагненні стати більш освіченими задля відбудови та розвитку України», — розказала Тетяна Дацько — начальниця управління моніторингу соціально-економічних процесів та підтримки місцевих ініціатив Дніпропетровської обласної ради.

 

У Дніпропетровській обласній раді переконані: молодим людям потрібно відкривати двері в політику.

 

«Молодь — це енергія, яка прагне зробити світ кращим. Молоді люди звільняють суспільство від застою та консерватизму. Їх голос формує політичну картину, а участь у виборах — забезпечує представництво та легітимність демократичних інститутів. А ідеї, цінності та креативність сприяють побудові позитивного образу України на міжнародному рівні. Тож слід сприяти молодим українцям на їхньому шляху у політику. Нехай Україна буде державою, де молодь втілює зміни у життя!» — наголосила Тетяна Вільхова — голова ради молодих вчених, доцент кафедри публічного управління та права Дніпропетровської академії неперервної освіти.

Источник: oblrada.dp.gov.ua

Предыдущая У Меморіальному будинку- музеї Д.І. Яворницького відкрилася незвичайна виставка майстра декоративно-прикладного мистецтва України Костянтина Діденка
Следующий Днями у великій залі спорткомплексу «Олімпійські резерви» відбувся VI Всеукраїнський турнір з дзюдо серед дівчат «Українка».

Нет комментариев

Оставить комментарий