“Можуть почати бій з прикордонниками”: Жданов про перекидання “кадировців” до українського кордону


«Кадирівці» дійшли до межі Сумської області.

Російсько-окупаційна армія дислокувалась біля кордону з Україною, в Сумській області, кілька батальйонів «кадирівців» одночасно.. За словами військового експерта Олега Жданова, наразі загрози з боку російських найманців немає. Однак «кадировці» потенційно можуть вступити в бій з українськими прикордонниками.

Він говорив про це в інтерв’ю».Головному редактору“.

«Я також бачив цю заяву, але там не пояснюється, що це за батальйони. А вони різні – танковий, артилерійський дивізіон, який за чисельністю теж рівний батальйону, піхота, Росгвардія, батальйон створений в Чечні, то, швидше за все, це, може, Росгвардія. У росіян вже є бойовий батальйон чеченських добровольців «Ахмат», який воює на Донецьк, і в принципі «ахматовсько-кадировські» батальйони є такими підрозділами. Російської гвардії, які не призначені для бойових дій. То як ми можемо оцінити загрозу від них, якщо ми не знаємо їх складу?! Якщо це мотострілецькі батальйони, то у них є БТР або бойова піхота без танків не буде наступати, тому в цих батальйонах теж повинні бути танки і артилерія», – зазначив експерт.

За словами Жданова, в будь-якому випадку чотири батальйони “різниці не матимуть”. Навіть якщо взяти до уваги найбільший штат – 450-500 осіб у кожному з чотирьох батальйонів, то загальна кількість – близько 2 тис. осіб, тоді як у кожному з трьох прикордонних регіонів Російської Федерації – Курській, Брянській областях та Білгороді – є 10-12. тисячі солдатів лише для захисту кордону.

«Це загалом до 25 тисяч на три області. І якщо ці чеченські батальйони, як зазначалося, розташовані на глибині 150-200 км від кордону, то це другий ешелон лінії оборони, наприклад т.зв. – називається «Лінія Суровікіна», яку зараз росіяни будують уздовж кордону з Україною, але боєздатність батальйону досить висока, тому що це бойовий підрозділ будь-якої армії світу, – пояснив експерт.

Він додав, що, наприклад, стрілецький батальйон російської армії може самостійно вести бойові дії до трьох діб і наступати вглиб фронту до 1 км (а в районі прориву – до 500 м). Завдання батальйону — увійти в непідготовлену оборону противника не більше 5 км, а на ділянці прориву — до 3 км у підготовлену оборону.

«Тому вони також можуть організувати розвідку на українському кордоні, тобто якщо це буде, наприклад, мотострілецький батальйон, він може вступити в бій з нашим прикордонником, і ми будемо змушені підтягувати туди резерви. , але на інші оперативні напрямки ми їх не відправлятимемо», – підсумував Олег Жданов.

▶ Переглянути відео можна на YouTube-каналі ТСН за посиланням: Тисячі кадирівців приїхали на кордон!

Нагадаємо вам про це Американський генерал сказав, коли закінчиться війна в Україні.

Читайте також найважливіші новини дня:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Зеленський заявив, що зупиняє Путіна від ядерного удару по Україні
Следующий де діють обмеження в регіонах – Україна

Нет комментариев

Оставить комментарий