На Львівщині чоловік зґвалтував чоловіка у притулку


У суді зловмисник своєї провини не визнав.

У Винниках Львівської області 39-річний чоловік у бомбосховищі зґвалтував 16-річного хлопця. У суді він свою провину не визнав, але Личаківський районний суд Львова, дослідивши всі докази, засудив його до дев’яти років позбавлення волі.

Про те, що я пишу ZAXID.net з посиланням на рішення суду.

Інцидент стався у липні 2022 року у Винниках під Львовом. У той час на вулиці 38-річний чоловік ремонтував бомбосховище. Ліс. Увечері 13 липня йому на допомогу прийшла місцева молодь. Чоловік облив їх алкоголем та заманив одного з хлопців (йому на той час було 16 років) у бомбосховище, де, незважаючи на опір підлітка, вступив із ним у статеві зносини.

Неповнолітній у суді показав, що чоловік наказав йому піти з ним у бомбосховище, закрив двері, змусив роздягнутися та вчиняти статеві акти. Повернувшись додому, хлопець розповів про все матері.

Інші хлопці підтвердили, що чоловік відпускав сексуальні жарти, вказував усім на помилки і хотів, щоб його хтось поцілував.

У суді обвинувачений своєї провини не визнав і заявив, що того вечора до нього прийшли підлітки, сиділи в наметі біля бомбосховища і пили пиво, а потім стріляли по порожніх банках з пневматичної зброї, що належить обвинуваченому. Один із хлопців нібито сказав, що того дня «курив травку». Підсудний стверджує, що потім пішов у бомбосховище, де заснув. Він також стверджував, що жодних насильницьких дій щодо неповнолітньої не вчиняв.

Посилаючись на інтимні відеозаписи та листування з іншими чоловіками, знайдені в його телефоні, він сказав, що телефоном могли користуватися інші люди, оскільки в притулку не було Інтернету, і він нічого про це не знав.

Суддя визнав 39-річного чоловіка винним у зґвалтуванні неповнолітньої. Зловмисника засудили до дев’яти років позбавлення волі. У чоловіка вилучили два пістолети.

Нагадаємо, він уже кілька років є мешканцем Коростишева. згвалтований і зламаний дві молоді сестри – їхні хрещениці.

А в Дніпрі судитимуть чоловіка, який багато разів побив напарника навіть до смерті згвалтований її три сини.

Читайте також:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Мобілізаційний Акт 2024 – скільки коштує і де взяти гроші – Україна
Следующий Російська Федерація відправила до Криму зерновози після знищення судна в порту Феодосії

Нет комментариев

Оставить комментарий