На Сумщині 55-річний чоловік після звернення до ТЦК потрапив до реанімації: подробиці скандалу


У ТКК пообіцяли розслідувати інцидент.

Родичі 55-річного чоловіка з міста Шостка Сумської області звинувачують військових ТЦК у протиправних діях. Вони стверджують, що чоловіка таємно перевезли із Сум до Харкова, де він двічі втрачав свідомість і потрапляв у реанімацію. Після оприлюднення інформації TCC повідомила, що розслідування інциденту триває.

Як повідомила ТСН.ua родина загиблого, чоловік, як законослухняний громадянин, приходив на медогляд, але зустрів невтішну реальність.

«Вони навіть не виміряли мені артеріальний тиск у ВВК».

«Під час візиту зробили кардіограму, під час якої виявилося, що на серці є рубці. Ми зателефонували сімейному лікарю, який сказав, що велика ймовірність інфаркту і обов’язково потрібно зробити УЗД серця. За останні 3 роки почався ріст тиску, від гіпотонії до гіпертонії. До того ж у мене з тридцяти років проблеми зі спиною. Коли диски зсуваються, ноги не працюють», – розповіла дружина 55-річного чоловіка.

Дружина чоловіка додає, що сімейний терапевт рекомендував пройти додаткові обстеження, але МКХ навіть не виміряв йому тиск і зробив висновок, що чоловік придатний до служби.

«Під час розмови з головою МГК чоловік звернувся з проханням провести додаткові обстеження у зв’язку з його дійсно поганим станом здоров’я та можливістю виникнення негативних і непередбачуваних ситуацій (адже в цивільному житті таке періодично трапляється через вищезазначені проблеми), що було задоволено. з грубою відмовою», – каже дружина.

Я потрапила в реанімацію без документів

Потім потерпілому надійшов новий виклик і він був змушений їхати в навчальний центр у Суми, але його відвезли до Харкова, де йому стало погано.

За словами сім’ї, в ТЦК обіцяли доставити його в місто Шостка, але його відвезли автобусом до Гончарівська (північна частина Чернігівської області). Тут він знову втратив свідомість і в такому стані був доставлений до Конотопської лікарні, де потрапив до реанімації.

За даними екстреної служби, його стан важкий.

«Він пішов у лікарню без документів. Представники TCC і SP Szostka навіть не повідомили родину, що чоловік перебуває в реанімації в Конотопі», – розповідають рідні, які дізналися про стан чоловіка випадково від друзів.

Зараз справу передано до Державного бюро розслідувань, а за неї зайнялася народний депутат Ірина Фріз, до якої родина направила заяву.

«Черговий кричущий випадок протиправних дій представників ТКК та СП, в даному випадку Шосткинської області, і питання у потерпілих, куди звертатися, якщо такі порушення є. Відповідь одна – негайно зверніться до Державного бюро розслідувань, не зволікайте та повідомляйте про всі випадки та всі протиправні дії, пов’язані зі злочином, щоб запобігти створенню незаконної системи», – написала вона у Facebook.

Що кажуть у TCC

У Сумському ОТЦК, коментуючи ситуацію, повідомили, що триває перевірка.

«Зараз ми перевіряємо цю інформацію, буде реакція. Що сталося насправді, будемо з’ясовувати», – розповів у коментарі ТСН.ua диктор Сумського обласного ТЦК Олександр Бондаренко.

Раніше в Одесі до умовного терміну засудили чоловіка, який відмовився від мобілізації.

Читайте також:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Зеленський зазначив, що не всі партнери України вчасно постачають зброю
Следующий Зниження цін на популярну ягоду є наслідком жорсткої конкуренції на ринку

Нет комментариев

Оставить комментарий