На Волині сталася бійка між переселенцями та мешканцями – подробиці та коментар поліції


Правоохоронці знайшли у соцмережах відео конфлікту та виїхали на місце події.

УВІМКНЕНО Волинь, у місті Ковель 5 травня, на Великдень, на вулиці Драгоманова стався конфлікт між переселенцями та місцевими жителями. Всередині переселенцям щойно вручили ключі від квартир і відбулася церемонія, під час якої звучала російська музика.

Про те, що я пишу місцеве видання «Wiadomości Wołyńskie».

За словами учасників конфлікту, сусіди кілька разів просили новоприбулих змінити музику та втихнути. Проте новосели проігнорували всі прохання.

“Великдень. Весь день біля будинку, де нещодавно вручили ключі від квартир вимушеним переселенцям, грала і гриміла російська музика. Сусіди кілька разів просили змінити музику і втихнути. Результат нульовий. Єдине, що ми чули від гостей нашого міста: «Нам все одно», а тут — караоке і дискотека з російською попсою – бачите реакцію», – написав житель Ковеля.

У прес-службі ГУНП у Волинській області підтвердили, що у Ковелі стався конфлікт між місцевими жителями та переселенцями.

Як помітили правоохоронці, 5 травня поліцію за адресою, де стався конфлікт, ніхто не викликав. Правоохоронці самі знайшли відео в соцмережах і наступного дня, 6 травня, побували на місці.

Відомості про даний факт внесено до журналу Єдиного обліку звернень громадян та новин. Крім того, за даним фактом поліція відкрила кримінальне провадження.

Також додали, що згодом один із учасників конфлікту написав на іншого заяву про нанесення легких тілесних ушкоджень. За даним фактом буде записано кримінальне провадження.

Нагадаємо вам про це У Кривому Розі у військкоматі помер військовослужбовець: що відомо про трагедію.

Читайте також найважливіші новини дня:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Зеленський поспілкувався з європейськими лідерами 7 травня
Следующий до чого вдаються окупанти - цн - Україна

Нет комментариев

Оставить комментарий