На Волині “свідок Єгови”, який має трьох дітей, відмовився від мобілізації: суд його покарав


На суді чоловік зазначив, що його релігійні переконання не дозволяють воювати.

На Волині до 3 років позбавлення волі засудили чоловіка, який відмовився від мобілізації, заявивши, що він є “свідком Єгови”, проте релігійна організація цього не підтвердила.

Про це йдеться у вироку Іваничівського районного суду Волинської області.

За даними суду, чоловіка вважали придатним до служби в армії та у червні 2023 року йому вручили повістку, проте він категорично відмовився від мобілізації

На суді чоловік лише частково визнав провину. Він зазначив, що з дитинства є релігійним людиною і відвідує збори “теократичної” організації “Свідки Єгови” та її переконання не дозволяють брати до рук зброю. Він також зазначив, що з початку повномасштабної війни не ходив на збори цієї релігійної організації та додав, що вона не зареєстрована на території України.

На суді свідок підтвердив, що є така організація, але вона справді не зареєстрована на території України.

Суд зробив запит до організації “Релігійний центр Свідків Єгови в Україні”, де повідомили, що підсудний не є членом їхньої організації.

Також у матеріалах справи йдеться, що “чоловік придатний до проходження військової служби, жодних підстав для звільнення від проходження служби під час мобілізації не має, проте він з особистих міркувань відмовився від призову на військову службу”.

У матеріалах справи йдеться також: “обставини, що пом’якшують покарання обвинуваченому відповідно до ст. 66 КК України, суд враховує позитивні характеристики з місця роботи та проживання та перебування на утриманні трьох дітей”. Там уточнили, що чоловік має троє дітейдвоє з яких неповнолітніодна дитина у віці 17 років, інша – у віці один рік та чотири місяці.

Суд визнав чоловіка винним за ст. 336 КК та засудив його до 3 роки позбавлення волі. Цей вирок можна оскаржити до апеляційного суду.

Вирок суду

Нагадаємо, в Закарпатській області до реальних термінів покарання було засуджено двох військовозобов’язаних, які раніше отримали лише умовні терміни покарання. Апеляційні суди після оскарження вироків прокуратурою відправили чоловіків за ґрати.

Читайте також:


Источник: ТСН.ua

Предыдущая Військовий назвав подружками окремих чоловіків — про кого йдеться.
Следующий Патріарха Кирила оголошено в розшук — що сталося — Україна

Нет комментариев

Оставить комментарий