На Закарпатті хотіли мобілізувати чоловіка, чий брат уже був на фронті: чим це закінчилося?


На засіданні чоловік пояснив, що його брата вже мобілізували.

На Закарпатті чоловіка, який отримав повістку та письмово відмовився від мобілізації, засудили до випробувального терміну.

Про це йдеться у вироку Мукачівського районного суду Закарпатської області.

За рішенням суду, військово-лікарська комісія визнала жителя Закарпатської області підходить служити в армії. У листопаді 2023 року йому вручили повістку. Проте чоловік категорично відмовився від мобілізації, пишучи письмова заява до військкомату.

На суді чоловік визнав свою вину та розкаявся. Він додав, що ухиляється від мобілізації, оскільки не згоден із виведенням ІГК має порок серця. Чоловік на суді показав, що «має під опікою малолітню дитину та батьків, які потребують піклування через старший брат мобілізувався сам“.

Суд визнав чоловіка винним за ст. 336 КК та призначив покарання у вигляді 3 років позбавлення волі із заміною цього строку на випробувальний рік.

«Враховуючи те, що обвинувачений раніше не судимий, місце проживання його позитивне, він щиро розкаюється у скоєному, має малолітню дитину та батька, який потребує лікування для утримання, а також його брат мобілізований та є в. учасника бойових дій, суд вважає, що існує можливість оздоровлення обвинуваченого без відбування покарання», – йдеться в обґрунтуванні суду.

Рішення суду

Нагадаємо, 20-річного сина ветерана війни засудили за відмову від мобілізації.

Читайте також:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Зеленський зустрівся з прем'єр-міністром Хорватії - говорили про співпрацю у виробництві безпілотників
Следующий Зеленський відреагував на заяву Макрона про введення західних військ в Україну

Нет комментариев

Оставить комментарий