На Закарпатті співробітники ТЦК викрали водія – його дружину з дитиною залишили вночі на трасі (відео)


Прямо з блокпосту на дорозі чоловіка доставили до призовної комісії представники ТЦК та СП.

IN Закарпатська області працівники Територіального центру комплектування та соціального захисту населення (ТЦК та СП) викрали водія – на блокпосту силою витягли чоловіка з автомобіля та доставили до Чустовського ЦСК. На трасі в селі Міжгір’я залишилися його дружина з дитиною.

Про ситуацію він сказав Народний депутат, Слуга народу Георгій Мазураш.

«На блокпосту водія зупинили люди у військовій формі (теоретично «призовники») і різкими погрозами змусили проїхати до ТЦК. Не врахували, що в машині залишилися його дружина з дитиною. Сказали, що випишуть повістку в його ТЦК (Дніпро) і відпустять. Вони його обдурили. Після цього він фактично «зник». Телефон, ймовірно, відібрали (нікого не покарали за крадіжку у людей чи незаконне заволодіння та зберігання речей, тобто система каже: «можна» чинити беззаконня», – читаємо у повідомленні.

Як зазначив Мазурашу, викрадений чоловік може перебувати в Хусті або вже перевезений на Рівненщину.

“Дружина з дитиною залишилися в машині. Чекали його повернення, “офіцери” сказали те саме… У жінки не було досвіду водіння. Ми чекали з дитиною розгублені з обіду до вечора. там, біля торгового центру. Вночі ми пішли шукати місце. для ночівлі. Поліція не радила писати заяву, мовляв, це марна трата часу…», – додав нардеп.

Нагадаємо вам про це Стали відомі шокуючі подробиці нового скандалу з ТЦК в Одесі (відео).

Читайте також найважливіші новини дня:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Що буде з економікою у 2024 році: до чого готуватися українцям?
Следующий Обстріл Покровської 6 січня – Зеленський пообіцяв відповідь

Нет комментариев

Оставить комментарий