набуті народними депутатами під час війни – цн – Україна


У перший рік Великої війни депутати заклали 134 нові машини.

У воєнний 2022 рік третина нардепів придбала нові автомобілі та нерухомість на мільйони гривень. Здавалося б, в країні йде повномасштабна війна, крах економіки відчувають всі, витрати на розкіш і нове житло не тільки доступні кожному, а й здаються відверто позерством. Але не для представників народу. Купили їх більше сотні.

Представники якої партії «закололи» найбільше та як нардепи намагаються приховати від громадськості свої «доходи» під час війни. Всі подробиці – ексклюзивно для ТСН.UA.

Сотні нових машин за воєнний рік

134 нові автомобілі для 109 народних обранців. І ні, мова йде не про пікапи для Збройних Сил України і не про медичні та навіть не швидкі, а про новенькі легкові автомобілі нардепів. Журналісти «Правди Господарчої» переглянули новоподані заяви представників нації. 31 січня 2023 року завершився термін подання «господарських» звітів чиновників і парламентарів за останні 21 і 22 роки. І якщо 21 числа навряд чи когось здивуєш, то звіти 22 числа – першого року війни – обурливі та шокуючі. А марки нових авто ви ще не дивилися.

Так, у перший рік Великої війни депутати задекларували 134 нові автомобілі, крім 304, які вони мали. 109 депутатів купили хоча б одну нову машину. Чверть сотні людей не мають автомобіля або не подали декларацію.

Дивіться на YouTube-каналі ТСН: Нові елітні авто та нерухомість на мільйони: як нардепи жирують на війні!

ЕП вже зафіксувала зростання обсягів продажів в Україні Mercedes, BMW та Lexus у 2022-2023 роках, навіть перевищивши довоєнний 2021 рік. Нинішнє дослідження показало, що нардепи складають хороший зріз суспільства: серед їх пріоритетними марками є Mercedes (19 автомобілів) і Lexus (11 автомобілів).

Але це лише верхівка айсберга, а диявол, як відомо, криється в деталях: десяток депутатів вирізнявся серед інших. Так депутат групи «Доверие» Геннадій Вацак став щасливим володарем Lamborghini Urus 1922 року. Ця машина коштує понад 15 млн грн.

«Секрети» депутата Вацака

Щоправда, він орендує його у кондитерської компанії «Вацак». Цікаво, що нова машина Вацаку майже не знадобилася. Ну, просто тому, що його дружина могла підвезти його на роботу на сімейному Maserat QUATTROPORTE, його мати могла підвезти його на Range Rover. А його дружина Вікторія Вацак також має 5 бус Mercedes Sprinter. До речі, нещодавно українському журналісту Михайлу Ткачу стало відомо, що сини Вацака в «сумнівному» порядку їздили за кордон на автомобілях народного обранця.

А ось нардеп від «Слуги народу» Максим Гузенко відзначився, але трохи іншим способом – він купив собі такий ГАЗ і причіп до нього.

Подібне і з нерухомістю. Окрім майже тисячі придбаних до війни (квартир, будинків та ділянок), нардепи придбали 260 нових об’єктів. Кожен третій народний депутат переїхав у нові помешкання. У розрахунку на одного члена фракції найбільшу частку в нових активах – автомобілях та нерухомості – мають нардепи від БГ «Доверіє» та правлячої партії «Слуга народу».

Приховування держави від народу

Журналісти додають, що серед нардепів стало популярним приписувати собі в користування рухоме майно – такий результат аналізу списку близько 1,5 тис. активу парламентарів. Вже в перший рік війни багатьом депутатам вдалося обзавестися новою власністю.

Звичайно, не завжди мова йде про покупку, особливо якщо це нерухомість, яка часто здається в оренду. Придбання нерухомості в користування стало набагато популярнішим, ніж до Великої війни, про що свідчить аналіз приблизно 1,5 тис. майно, яке було набуте народними депутатами з вересня 2019 року.

ES розділив цю властивість на дві групи: з’явилися до лютого 2022 року або пізніше. Виявилося, що раніше автомобілі мали 58%, а після лютого 2022 року – лише 45% (до отримання значка нардепа у 2019 році цей відсоток сягав 77%).

З майже тисячі об’єктів до лютого 2022 року у власності було 59%, зараз лише 45% (до парламентських виборів було 72%).

Заяви народних депутатів – подробиці

Нагадаємо, у 2022 році нардепи задекларували 134 нові автомобілі, крім наявних у них 304. З них 109 депутатів придбали щонайменше один новий автомобіль. Незважаючи на це, чверть представників суспільства не мають автомобіля або не подали декларацію.

Володимир Зеленський, який відновив в Україні обов’язок декларувати свої статки всім чиновникам, політикам тощо, зголосився сам.

Ми також знаємо, в якому вона стані міський голова Львоваякі мають його дружина та діти, розповідає Вікторія Гнатюк ексклюзивно ТСН.ua.

Підпишіться на наші канали на Телеграма І Viber.


Зазначив: ТСН

Предыдущая Индивидуальные Пластиковые Решения: Создаем Уникальность для Вашего Бренда
Следующий Зеленський звернувся до своїх партнерів і подякував їм за підтримку України

Нет комментариев

Оставить комментарий