Напад на Харківську область – Зеленський розповів, де ведуться оборонні дії


«Сьогодні увага зосереджена насамперед на прифронтовій обстановці на наших територіях, де зараз є найбільший ризик наступальних дій Росії», – наголосив президент.

За словами Зеленського, тривають оборонні дії української армії в Харківській області, а саме в районі сіл Стрілецьке, Красне, Мороховець, Олейникове, Лук’янка, Гатище, Плетеневка.

«Це прикордонні села, там уже другу добу наші війська ведуть контрудар, захищаючи територію України», – зазначив глава держави.

Зеленський підкреслив, що ситуація в Донецькій області також залишається особливо напруженою, особливо на напрямках Покровський – Семенівка та Нетайлово.

«Щодня там відбувається понад 30 бойових зіткнень. Це надзвичайно важко. Звісно, ​​ми приділяємо увагу й усім іншим напрямкам нашої оборонної діяльності: Куп’янське, Лиманське, Сіверське, Краматорське, Времівське», – додав він.

Ситуація в Харківській області

Нагадаємо, вчора, 10 травня, російська армія активізувала наступ у прикордонних районах Харківської області. Окупанти намагалися прорвати оборону ЗСУ.

Наразі бої тривають у прикордонних районах та на т. зв «сіра зона». За останніми даними, на Харківщині вже є дві «сірі зони».

Детальніше про ситуацію та про те, що наразі в Харківській області існує «сіра зона», можна дізнатися з матеріалу.

Читайте термінові та важливі новини про війну Росії з Україною в Telegram-каналі РБК-Україна.


Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая Зниження цін на популярну ягоду є наслідком жорсткої конкуренції на ринку
Следующий чому армія досі не отримує гроші – пояснює Шмигаль

Нет комментариев

Оставить комментарий