Нардеп назвав корупційний ризик – Україна


На його думку, у разі запровадження економічних обмежень голова ТЦК «одним розчерком пера» зможе зняти санкції з мобілізованого ухильника від призову.

Новий законопроект про посилення мобілізації потребує доопрацювання, оскільки містить багато положень, які потребують уточнення

Про це заявив народний депутат від фракції “Батьківщина” Михайло Цимбалюк.

Особливу увагу він приділив планованим економічним обмеженням щодо ухильників.

«Як особа, яка ухиляється від призову на строкову військову службу або не з’являється в ТКК, вона може бути позбавлена ​​права користування банківською карткою (таких блокувань в країні мільйони), можливості користуватися соціальними та іншими послугами, які надає ЦВК. держави, право на продаж/перереєстрацію нерухомості заблоковано», – зазначив нардеп у коментарі Telegram-каналу «сміття“.

На його думку, така ініціатива створює елемент корупції – «голова ТЦК може зняти санкції з мобілізованого ухильника одним розчерком пера“.

В ефірі “Еспресо” Цимбалюк доданощо в законопроекті про мобілізацію всі норми будуть детально обговорені та роз’яснені авторами.

«Багато чого треба пояснювати, особливо військовим. Ми говоримо про введення обмеження через те, що дана особа не з’явилася до пункту прийому на роботу, то їй заборонено виїзд за кордон, хоча це обмеження вже є. Повнолітні призовники не можуть виїжджати за межі штату. Крім того, накладаються арешти на банківські рахунки, тобто може постраждати банківська система. Також припиняється виплата соціальних допомог і все порушення Конституції. Ці стандарти будуть детально обговорені та пояснені авторами. Важливо, щоб відповіді надали люди, які готували такі пропозиції», – зазначив Михайло Цимбалюк.

Нагадаємо, опубліковано текст законопроєкту про мобілізацію та військовий облік. ТСН.ua зібрав усе, що відомо про зміни в мобілізації та що про це говорять політики.

Більше того, ми писали, що новий закон про мобілізацію став фінансовою головоломкою для Мінфіну та Зеленського.

Читайте також:

Підпишіться на наші канали на Телеграма І Viber.


Зазначив: ТСН

Предыдущая Міноборони сертифікувало перший жіночий бронежилет: фото – Україна
Следующий Резервуары для хранения воды

Нет комментариев

Оставить комментарий