Нардеп розповів про тисячі видань


Мобілізаційний законопроект може змінитися через велику кількість правок.

Секретар Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки Роман Костенко заявив, що законопроект про мобілізація можуть змінитися – в документ внесено приблизно 4 тис. зміни.

Про це він сказав у коментарі”РБК-Україна“.

Костенко, зокрема, нагадав, що президент України Володимир Зеленський представив законопроект №11035, який вирішує проблему. демобілізація призовників.

“А законопроект, який розглядається, передбачає демобілізацію мобілізованих через 36 місяців. Встановлено, що Головком може продовжити ці терміни. На мою думку, можливість продовження термінів служби через штаб передбачена в ця версія виглядає як заздалегідь сплановане шахрайство», – сказав Костенко.

Порушувалося також питання про обмеження прав через неявку на КС. На його думку, низка запропонованих норм не відповідає Конституції.

Ще одним спірним питанням є робота електронного кабінету військовослужбовця.

“Інша позиція, яка обговорюється, – чи залишити відстрочку від мобілізації докторантам, які навчаються за трудовим договором. Але треба розуміти, що до документу вже внесено приблизно 4 тис. поправок, які комітет ще не розглянув і можливість з ними ознайомитись. Багато з них мають сенс. Тому, власне, зрештою законопроект може зазнати багато змін», – резюмував Роман Костенко.

Нагадаємо, що в новому законі про т. зв мобілізація ввела поправку, яка дозволяє українцям легально знімати на камеру протиправну діяльність співробітників ТЦК.

Читайте також:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Зеленський прокоментував знищення російського літака А-50
Следующий Зеленський обговорив з міністром оборони Швеції угоду про гарантії безпеки

Нет комментариев

Оставить комментарий