Нардеп заінтригував заявою про три способи передачі даних у ТЦК, новини 1+1


Згадуються три способи подання даних до TCC

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки продовжує працювати над мобілізаційним законопроектом і вважає, що громадяни повинні мати право надавати свої дані територіальним центрам комплектування різними способами.

Відповідно до Заступник голови комісії Єгор Чернєв розглядає три варіанти надання інформації до ТКС.

«Приходьте особисто та оновіть свої дані; зробити в ЦНАПі; зареєструйте електронний кабінет і зробіть це онлайн, без необхідності відвідувати ТЦК», – коментує він.

«Оновлення даних протягом 60 днів з дня набрання чинності Законом буде обов’язком громадян, а не закону. Усі, хто проходить військову службу, мають стати на облік і виконувати військовий обов’язок», – зазначив парламентарій.

Він також повідомив, що зараз обговорюються три варіанти запровадження обмежень для “ухильників”: тимчасова заборона на виїзд за кордон, тимчасове обмеження прав керування та блокування банківських рахунків. Комітет не підтримав ідею блокування законопроектів, оскільки не вважає це дійсно дієвою нормою.

НагадаємоПрем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що уряд працює над новою системою бронювання військової мобілізаційної служби.

Читайте найважливіші новини дня:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Зеленський відповів на рішення МКС видати ордери на арешт двох російських командирів
Следующий у Чернівцях чоловік через ревнощі вбив свого друга - ТСН, новини 1+1 - Україна

Нет комментариев

Оставить комментарий