“Наші ресурси закінчуються”: Клімкін прокоментував умови, за яких можна буде почати переговори з Росією


Колишній міністр закордонних справ України Павло Клімкін висловив думку про те, коли починати розмову з Росією, враховуючи поточну ситуацію, пов’язану з агресією Росії проти України.

З Росією можна говорити лише з позиції сили.

Таку думку висловив екс-міністр закордонних справ України Павло Клімкін в інтерв’ю для проекту “Коментарі” Записала журналістка ТСН Марія Васильєва.

Клімкін зазначив, що в суспільстві є відчуття, що в якийсь момент потрібно буде починати переговори з Росією. Він погодився, що будь-яка війна закінчується розмовою, але зазначив, що переговори з Росією можна вести лише з позиції сили.

На його думку, навіть якщо військова ситуація настільки збалансована, що її важко змінити, не варто говорити зі слабкої позиції, оскільки це може мати негативні наслідки.

Колишній міністр також зазначив, що ресурси України не безмежні і їх потрібно берегти, особливо людське життя. Однак, навіть якщо конфлікт буде заморожено, Україна не повинна вести переговори з Росією з позиції слабкості.

«Або ми говоримо з позиції сили, або якщо в якийсь момент, не дай Бог, суто військова ситуація, військова в ширшому сенсі… врівноважується таким чином, що стає важко рухатися, я не кажу про мертвих кінець… але ми розуміємо, що наші ресурси також не безмежні, ми повинні піклуватися про них і, звичайно, про людей… І якщо справа доходить до заморожування, логіка полягає в тому, що в будь-якому випадку навіть у цьому випадку це не найкращий і чесно, не для нас не потрібно говорити зі слабкої позиції, тому що це погано закінчиться», – сказав екс-міністр.

Нагадаємо, що раніше презентував російський диктатор Володимир Путін умови припинення вогню в Україні. Зокрема, вимагається “повного виведення” українських військ з Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей. Він наголосив, що мова йде про всю територію цих регіонів, а не лише ту частину, яку окупувала Росія. Також диктатор хоче скасувати санкції, введені проти Росії.

Читайте також:

Підпишіться на наші канали на Телеграма І Viber.


Зазначив: ТСН

Предыдущая Зеленський розповів про наслідки нападів на Росію за межами України
Следующий Компенсація за поранення або смерть військовослужбовця: Кабмін ухвалив зміни

Нет комментариев

Оставить комментарий