Наступ Росії на Харківщині – Зеленський назвав план РФ і завдання ЗСУ


Президент наголосив, що сьогодні найважливіше – це фронт і протидія російським операціям.

«Окрема увага була приділена Харківській області. На значній частині нашої прикордонної смуги точаться запеклі оборонні бої. Є села, які фактично перейшли із сірої зони в зону бойових дій.і в деяких з них окупант намагається закріпитися, а в деяких просто намагається використати їх для подальшого розвитку», – пояснив глава держави

За словами президента, Завдання України зараз очевидне – завдати якомога більше шкоди окупанту.

“Зокрема, в районі міста Волчанськ надзвичайно складна ситуація – місто знаходиться під постійним обстрілом росіян, і наші війська продовжують контратаки, а також допомагають місцевим жителям у місті”, – зазначив президент.

Він наголосив, що дуже важливо, щоб усі зараз демонстрували максимальну ефективність – усі, хто безпосередньо там, у Харківській області.

«У збройних силах, в силах безпеки, в місцевих органах влади, в громадах. На війні завжди все залежить від того, на що ти сам здатний, що ти сам можеш – чи зможеш ти витримати удари і втримати позицію, щоб усі могли так само. Найголовніше – це наша стійкість і український результат у боях», – наголосив Зеленський.

Ситуація на інших напрямках

Зеленський наголосив, що постійна увага приділяється й іншим напрямкам бойових дій. За його словами, напрямки в Донецьку зараз не менш сконцентровані.

“Справді, Мета ударів по району Харкова – розширити наші сили і підвищити морально-мотиваційну базу здатності українців захищатися”, – сказав він.

За словами президента, напрямок Покровського все-таки найскладніший. Тільки за ці 24 години на Покровському напрямку відбулося 30 бойових зіткнень.

“Також жорсткі напрямки Лиман і Врем’єв, Краматорськ, Куп’янське, наші воїни гідно відповідають окупанту і роблять все від них залежне, часто неможливе, щоб зупинити російські атаки і відповісти – відповісти окупанту вогнем”, – сказав глава ООС. держава підкреслила.

Російський IPSO

Зеленський зазначив, що для росіян не менш важливі інформаційні операції.

«Це завжди енергія для російських наземних операцій. Окупант живиться брехнею і страхом, який від брехні. Оборонні бої ніколи не бувають легкими, і завжди складніше, коли ворогові вдається використати страх», – пояснив він.

Тому, за словами Зеленського, зараз безпечніше не керуватися емоціями, не гнатися за гучністю заголовків, перевіряти кожну новину і шукати інформацію, а не емоції та чутки, і довіряти Збройним силам України.


Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая Житель Вінницької області воював за Росію і погано закінчив в Україні
Следующий Графіки відключення електроенергії для населення: Укренерго визначило умови їх використання

Нет комментариев

Оставить комментарий