НАТО відповіло на атаку на Україну безпілотниками з Ірану та ракетами з Північної Кореї


Окремі країни Альянсу оголосили про такі пакети допомоги Україні.

На позачерговому засіданні Ради Україна-НАТО країни Альянсу підтримали ухвалення загальних санкцій та інших обмежень проти КНДР та Ірану у відповідь на поставки балістичних ракет і безпілотників, які завдавали повітряних ударів по території України.

Детальніше про це у середу, 10 січня ц.р. повідомили на сайті Міністерства закордонних справ.

Зустріч у штаб-квартирі НАТО в Брюсселі була скликана з ініціативи української сторони у зв’язку з масованими російськими ракетними і безпілотними ударами по Україні.

У зустрічі взяли участь Командувач Повітряних Сил Збройних Сил України Микола Олещук та заступник Міністра внутрішніх справ України Олексій Сергєєв. Вони поінформували про наслідки обстрілів противника та звернули увагу на необхідність оснащення його додатковими комплексами протиповітряної оборони, такими як Patriot, IRIS-T та NASAMS, а також зенітними керованими ракетами.

Країни-члени НАТО рішуче засудили масштабні ракетні та безпілотні атаки на українські міста, цивільні цілі та громадян. Країни Альянсу підтвердили свою прихильність підтримці України та готовність надати Україні необхідну підтримку, зокрема у сфері систем протиповітряної оборони.

З окремих країн надійшли оголошення щодо наступних пакетів допомоги. Ряд держав-членів оголосили про збільшення фінансових внесків до Комплексного пакету допомоги для задоволення пріоритетних потреб України.

Нагадаємо, у середу, 10 січня, президент Литви Гітанас Науседа оголосив про ухвалення пакету довгострокової військової допомоги Україні на суму 200 млн євро.

Читайте також:


Зазначив: ТСН

Предыдущая поліції про кількість відкритих виробництв – Київ
Следующий що кажуть у Держприкордонслужбі – Україна

Нет комментариев

Оставить комментарий