Не шкодує і проситься на фронт: що відомо про суд над жорстоким катом українців з донецької “Ізоляції”


Кат раптом змінив свої свідчення.

В Україні розпочинається суд над одним із найжорстокіших злочинців донецького СІЗО «Ізоляція», де бойовики «ДНР» жорстоко знущалися над українцями. Колись зрадник навіть переїхав до Києва і жив спокійним життям, але у 2021 році після розслідування ТСН монстра “Палича” спіймали.

Про це йдеться в сюжеті кореспондента ТСН Маріанни Бухан.

Кат із Ізоляції змінив свідчення

Два роки тому на перших допитах ізольський кат псевдоПалич зізнався у злочині, а зараз усе заперечує.

«Вперше почув позивний «Палич» від в’язнів т. зв «ДРЛ», коли наприкінці 2019 року відбувся останній обмін полоненими перед повномасштабним вторгненням. І саме тоді в Україну повернулися мирні жителі, які пережили катування та катування в «Ізоляції». Там був завод ізоляційних матеріалів, який у 2010 році донеччани перетворили на мистецький простір вільного міста України. А у 2014 році проросійські бойовики створили там секретне підземелля», – розповідає кореспондент ТСН.

Арешт Куликовського

ТСН отримала ексклюзивні кадри із СІЗО. У службових приміщеннях є камери для ув’язнених. Окремо в підземеллі є кімната з залізним столом і пристроєм для тортур. А найголовнішим у цій тюрмі був «Палич», тобто «Аїд», тобто «Перший». Він теж Денис Куліковський.

Саме Куликовського запам’ятали в’язні ізоляції найталановитіший з усіх інших проросійських мучителів. Про нього кажуть: він може вибити і витрусити з людини будь-яку інформацію.

Відомо, що Куликовського, який два роки проживав у Києві, затримали

Валерій Соколов провів в ізоляції сорок місяців, з осені 2016-го до літа 2019-го. Найстрашнішою тортурою для нього стала стіна плачу, коли йому довелося три дні стояти без води та туалету.

Валерій Соколов

ТСН знайшла всю можливу інформацію про “Палича” – старі фотографії та родину. Куликовський Денис – 1984 р.н. Його батьки, сестра та дружина вдавали, що не впізнали його на фото, і сказали, що не знають, де він.

Проте у 2019 році «Палич» втік із т. зв «ДРЛ» і переховувався в Києві. У жовтні 2020 року ТСН зняла про нього сюжет, а у 2021 році ката затримали біля одного з будинків у столичній Троєщині.

Він негайно передав принаймні п’ятьох бійців, з якими воював проти людей в Ізоляції. Тоді в одному із судів Маріуполя відбулася профілактична акція, де “Палич” розкаявся, вибачився та пообіцяв розповісти все пізніше.

Про це Куликовський розповів ТСН

Суд над катом тривав за закритими дверима два роки. Валерій Соколов – один із небагатьох постраждалих, хто ходить на всі засідання. Від останнього слова Денис Куликовський відмовився. Проте він погодився поговорити з ТСН. Тепер уже не шкодує і не вибачається, а хоче на фронт.

«Якби я отримав право, я б пішов на фронт. Якщо я в чомусь винен, я б загладив свою провину», – каже Куликовський.

Його жертва Валерій Соколов зауважує, що «Палич» боягуз і тому тепер вигадує переконання, що він ні в чому не винен.

Прокуратура вимагає для Дениса Куликовського 15 років позбавлення волі. Вирок мають оголосити на початку 2024 року.

▶ Переглянути фільм можна на YouTube-каналі ТСН за посиланням: ТСН 20:00 22 грудня 2023 | Повний прес-реліз

Нагадаємо, Денис Куликовський, псевдонім “Палич”, був затриманий контррозвідником СБУ на початку листопада 2021 року в Києві. Кату з СІЗО в Донецьку інкримінували злочини, передбачені ст. 149 (торгівля людьми), ст. 258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації), ст. 260 (створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань) та ст. 438 (порушення законів та звичаїв війни) Кримінального кодексу України.

Читайте також:


Зазначив: ТСН

Предыдущая У зв'язку з нападом безпілотника на Хмельниччині спрацювала ППО - Україна
Следующий У тимчасово окупованому Криму прогриміли потужні вибухи

Нет комментариев

Оставить комментарий