«Не зволікаймо» з розглядом допомоги союзникам США – Політика


Швидше за все, розгляд українського питання розпочнеться після 8 квітня.

Першочерговим завданням Конгресу є узгодження бюджету уряду США на 2024 рік, і оскільки це питання майже вирішене, найближчим часом його буде включено до пакету допомоги Україні та її партнерам. Спікер Палати представників Конгресу США республіканець Майк Джонсон під час прес-конференції 20 березня заявив: я пишу «Голос Америки».

Після того, як бюджетні питання будуть вирішені, “ми звернемо увагу на це (додаткову допомогу союзникам США – ред.) і без вагань це зробимо”, – сказав Джонсон.

Конгрес має затвердити бюджет до 22 березня, інакше відбудеться т.зв локдаун, тобто тимчасове припинення роботи урядових установ США. Однак, за словами Джонсона, питання бюджету вже практично узгоджені і мають бути проголосовані цього тижня, хоча їм передували “суворі переговори”.

Водночас після 22 березня починається двотижнева перерва в Палаті представників, тому після 8 квітня законодавці, швидше за все, розглядатимуть законопроект про фінансування допомоги Україні, Ізраїлю та іншим партнерам США. Водночас немає жодних гарантій, що після внесення пропозиції на розгляд законодавці одразу проголосують за.

«На даний момент ми не говоримо про механізм фінансування конкретно для України. Ми говоримо про цілий пакет додаткового фінансування для партнерів», – сказав Джонсон. «Я думаю, що в свідомості багатьох людей є велика різниця між летальною допомогою Україні та гуманітарною складовою. Зараз також багато дискусій: «Закон про РЕПО – це законопроект, який дозволить використовувати конфісковані активи російських олігархів і таким чином частково оплачувати допомогу Україні. Крім того, обговорюється концепція надання допомоги «Кредиту».

«Серед законодавців зараз ведеться багато вдумливої, цілеспрямованої роботи та обговорення цього питання. Ми розуміємо, яку роль відіграє Америка у світі. Ми розуміємо важливість надіслати світові рішуче повідомлення про те, що наші союзники підтримують нас і не можуть дозволити терористам і тиранам бродити по світу», – сказав спікер.

У той же час колишній спікер Палати представників, демократ Ненсі Пелосі закликала проголосувати за законопроект, який вже схвалено в Сенаті. Водночас, додала вона, зараз важливо якомога швидше домовитися про допомогу Києву, щоб демократи змогли підтримати альтернативний варіант законопроекту. “Давайте хоча б чогось почекаємо і зробимо це якомога швидше”, – сказала Пелосі.

Пелосі додала: «Важливо, щоб ми це зробили, щоб Конгрес це зробив. Пакет допомоги вже пройшов сенат за підтримки обох партій. Сподіваємось, він також дійде до Палати представників. Маршал заявив, що не хоче доходити до цього». “.до того, як уряд профінансує це. Тема повинна бути закрита найближчим часом, через кілька днів. Тому я сподіваюся, що допомога для України буде наступною».

Нагадаємо, що спікер Майк Джонсон пообіцяв розблокувати допомогу Україніале підтримка України буде відрізнятися від ухвалення Сенатом.

Читайте також:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Зеленський зустрівся з Бауером – обговорили ППО України
Следующий Зенітні роботи в Київській області - Київ

Нет комментариев

Оставить комментарий