Неїжпапа пояснив, яке рішення союзників України може кардинально змінити хід війни


Олексій Неїжпапа зазначив, що дозвіл на необмежене використання західної зброї змінить хід війни.

Командувач ВМС Олексій Неїжпапа наголосив, що Україна переможе війни швидше, якби він мав дозвіл вести вогонь з британської та іншої західної зброї по цілях у глибині Росії. Хід війни був би зовсім іншим, якби українські Збройні Сили з самого початку змогли без обмежень використовувати західні боєприпаси.

Про це він розповів в інтерв’ю телеканалу Новини з неба.

«Якби Україна мала певний вид далекобійної зброї, яку можна було б використовувати в глибині російської території, ворог поводився б інакше, навіть на полі бою», – пояснив він.

Минулого року Британія, США та інші союзники домовилися надати Україні ракети великої дальності, зокрема британську Storm Shadow та американську ATACMS.

З їх допомогою військові вражають цілі на окупованих Росією територіях України, але не в глибині РФ, оскільки західні партнери побоюються ескалації війни та втягування у протистояння.

«Путін поводиться як дрібний гангстер, який знає, що якщо його вдарять, він не стане битися… Якщо він зрозуміє, що Україна може дати відсіч і змусити його справді відчути біль, звичайно, він зупиниться», — підсумував Неїжпапа.

Нагадаємо вам про це військовий експерт розповів про велику проблему ЗСУ.

Читайте також найважливіші новини дня:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Зеленський показав декларацію за 2022 рік – Доходи впали втричі
Следующий «Штурмовик усвідомлює, на який ризик йде!»: військовий розповів про відбір у компанію Kraken

Нет комментариев

Оставить комментарий